Ověřená firma

AVERS, spol. s r.o.

Obnova památek a architektura přítomnosti. Péče o hodnoty vytvořené minulými generacemi a současné stavby pro generace budoucí. Rekonstrukce a obnova historických objektů a výstavba nových, moderních budov.

100 (1 hodnocení)

+420 261 224 033

Popis činnosti

Jsme stavební společnost zabývající se rekonstrukcí historických a památkových objektů i pozemním stavitelstvím a umělecko-řemeslnými pracemi.

Naše firma je vedena již od svého vzniku, aby zachovávala historická jádra rekonstruovaných budov nebo alespoň jejich cenné prvky. Tuto činnost provádíme po celé České republice i v zahraničí. Práce firmy byla v minulosti již několikrát oceněna.

K obnově a modernizaci stávajících bytových, administrativních, technických a průmyslových staveb přibývá každým rokem ve stále větším počtu i výstavba zcela nových objektů. Stejně jako historické stavby jsou také nové domy naprosto jedinečné.

Klademe důraz na kvalitu, sehraný tým vlastních odborníků, bohaté zkušenosti, neustálou modernizaci technického vybavení firmy a pečlivý výběr externích partnerů. Všestrannost, pohotovost, rozhodnosti a také cit, respekt a poctivost uplatňuje naše firma nejenom při rekonstrukcích a dostavbách historických objektů, ale také v nové výstavbě pomohlo společnosti Avers napevno zakotvit mezi absolutní špičkou v oboru a stát se synonymem profesionality a kvality.

Další služby, které Vám nabízíme:
- rekonstrukce historických budov
- stavby bytové a administrativní
- umělecká řemesla
- průmyslové a technické stavby
- inženýrské sítě a dopravní infrastruktura

Při přípravě i realizaci zakázek se snažíme neustále snižovat nežádoucí dopady na životní prostředí, vytvářet systémy prevence a minimalizace rizik v kvalitě, životním prostředí a bezpečnosti a ochraně zdraví při práci.

Všestrannost, pohotovost, rozhodnost a také cit, respekt a poctivost uplatňuje firma nejenom při rekonstrukcích a dostavbách historických objektů, ale také v nové výstavbě. Spokojený zákazník je vždy prvořadým zájmem veškeré činnosti zaměstnanců. Snažíme se porozumět potřebám zákazníků, plnit jejich požadavky a snažit se předvídat jejich očekávání.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Služby

rekonstrukce rekonstrukce historických památek dostavby historických objektů výstavba nových a moderních budov umělecká řemesla průmyslové a technické stavby inženýrské sítě dopravní infrastruktura

Certifikáty

ČSN EN ISO 9001 :2016 ČSN EN ISO 14001 :2016 ČSN OHSAS 18001 :2008

Kontakty

Telefony

+420 261 224 033 hlavní telefon
+420 261 224 034 další telefon

Emaily

avers@avers.cz

Odkazy

www.avers.cz

Hodnocení

Dodržení domluvených podmínek
100
Cena
100
Kvalita provedené práce
100
Rychlost
100
  • 100 od , 01.08.2014 08:18
    doporučuji

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu