Ověřená firma

OLBRICH - CZ, spol. s r.o.

Více než 65 let vášně pro techniku – tradice se setkává s inovací.

0 (0 hodnocení)

+420 371 740 211

Popis činnosti

Firma OLBRICH je Váš systémový dodavatel inteligentních koncepcí v oblasti strojů a zařízení pro výrobu produktů ve formě pásů, jako jsou tapety, podlahové krytiny, fólie a technické textilie.

Díky více než šedesátiletým zkušenostem ve zcela odlišných oblastech uplatnění si vybudoval náš interdisciplinárně pracující tým inženýrů rozsáhlé kompetence v technické oblasti. Toto nám umožňuje, abychom kterékoliv zařízení individuálně "ušili na míru", a to dle specifických požadavků pro Vaše použití – počínaje konstrukcí, následnou výrobou až po uvedení do provozu.

Při využití našeho vlastního technického zázemí jsme kromě toho schopni kombinovat známé technologie pro vývoj nových koncepcí použití strojů nebo procesních postupů, takže mohou vznikat inovativní produkty. S nimi získáte konkurenční výhodu.

Vyvíjíme pro každého zákazníka individuální a inteligentní řešení strojního vybavení a koncepce zařízení pro výrobu pásových produktů, jako jsou tapety, podlahové krytiny, fólie a technické textilie. Jako vedoucí inovační subjekt směřujeme v tomto oboru permanentně k pokrokovým směrům dalšího vývoje, a tím nabízíme našim zákazníkům tu nejvyšší preciznost, efektivitu a přinášíme jim značnou přidanou hodnotu.

Firma OLBRICH – vsaďte na know-how technologické jedničky v oboru a oslovte nás se svými požadavky.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Technologie pro průmyslovou výrobu tapet Zařízení pro výrobu podlahových krytin Řešení pro výrobu technických textilií Řešení pro výrobu samolepicích fólií a papírů Komponenty pro výrobu náročných fólií s dekorem Technologie pro výrobní zařízení dle certifikace GMP Zařízení pro fólie převyšující běžné standardy

Služby

Nanášení povrchových vrstev Potisk / lakování Sušení Laminace / kašírování Ražení / hlazení povrchu Navíjení Konfekční zpracování Hnací technika Prodej a servis Individuální přístup Výroba a montáže strojů a zařízení Výroba forem a nástrojů, nástrojárna Automobilový průmysl Strojírenství Teleservis

Kontakty

Telefony

+420 371 740 211 hlavní telefon
+420 371 740 249 Tel.

Emaily

info-olbrichcz@olbrich.com

Odkazy

www.olbrich.com

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu