R + S Automotive CZ s.r.o.

Více než 65 let vášně pro techniku – tradice se setkává s inovací.

0 (0 hodnocení)

+420 371 740 211

Main

Popis činnosti

Jsme Váš systémový dodavatel inteligentních koncepcí v oblasti strojů a zařízení pro výrobu produktů ve formě pásů, jako jsou tapety, podlahové krytiny, fólie a technické textilie.

Díky více než šedesátiletým zkušenostem ušijeme zařízení individuálně "ušili na míru", a to dle specifických požadavků pro Vaše použití – počínaje konstrukcí, následnou výrobou až po uvedení do provozu.

Při využití našeho vlastního technického zázemí jsme kromě toho schopni kombinovat známé technologie pro vývoj nových koncepcí použití strojů nebo procesních postupů, takže mohou vznikat inovativní produkty. S nimi získáte konkurenční výhodu.

Produkty

Technologie pro průmyslovou výrobu tapet Zařízení pro výrobu podlahových krytin Řešení pro výrobu technických textilií Řešení pro výrobu samolepicích fólií a papírů Komponenty pro výrobu náročných fólií s dekorem Technologie pro výrobní zařízení dle certifikace GMP Zařízení pro fólie převyšující běžné standardy

Služby

Nanášení povrchových vrstev Potisk / lakování Sušení Laminace / kašírování Ražení / hlazení povrchu Navíjení Konfekční zpracování Hnací technika Prodej a servis Individuální přístup Výroba a montáže strojů a zařízení Výroba forem a nástrojů, nástrojárna

Kontakty

Telefony

+420 371 740 211 Main
+420 371 740 249 Alt

Emaily

infoCZ@rs-automotive.com

Odkazy

http://www.rs-automotive.com website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu