Popis činnosti

Předmětem činnosti jsou kompletní dodávky technických zařízení budov - topení, zdravotní instalace, vzduchotechnika, klimatizace, elektroinstalace, měření a regulace, projekce.

Jsou to instalace, které sice zvenčí budov nejsou okamžitě vidět, ale právě ony vdechují stavbám život.

Zkratka TZB znamená technické zařízení budov.

Nabízíme kompletní servis vytápěcích zařízení Vaillant v regionu České Budějovice, Český Krumlov a okolí. Činnost je zajištěna vyškolenými techniky, vlastním rozsáhlým skladem náhradních dílů a dispečinkem. Provádíme zdarma návrh tepelných čerpadel Vaillant, záruční i pozáruční servis.

Pravidelné servisní prohlídky plynových kotlů musí být předem domluveny s našim dispečinkem, mimo hlavní topné období. Záruční a pozáruční opravy jsou prováděny do 24 hodin od nahlášení poruchy včetně víkendů a svátků.

Protože v naší firmě pracují technici všech profesí, které nabízíme, dokážeme v řadě případů zákazníkovi nabídnout originální technické řešení, respektující jeho zdánlivě neřešitelné požadavky.

Nahlašování oprav mimo pracovní dobu: 387 422 020 záznamové zařízení.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Služby

oprava kotlů Vaillant pravidelný servis Vaillant výměna kotlů Vaillant návrh a opravy tepelných čerpadel Vaillant projekční činnost měření a regulace vytápění vzduchotechnika klimatizace zdravotní instalace elektroinstalace Facility management

Značky

Vaillant Strabag Skanska Linde Engel Hochtief

Kontakty

Telefony

+420 387 422 020 hlavní telefon
+420 387 314 334 Alt
+420 602 256 996 Mobile

Emaily

servis@obchod.strob.cz

Odkazy

www.strob.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu