Popis činnosti

Naše firma již v tomto oboru pracuje víc než 14 let a snažíme se neustále vylepšovat služby, které nabízíme Vám, kteří jste v nouzi, ale i těm, kteří potřebují běžné práce nebo radu s motorovým vozidlem.

Nabízíme komplexní autoservis a odtahovou službu NONSTOP. Havarované nebo nepojízdné osobní, dodávkové a nákladní automobily včetně autobusů přepravíme dle požadavku klienta nejmodernější odtahovou technikou z místa nehody nebo poruchy do nejbližšího autoservisu, domů nebo na jakékoliv místo na území Evropy.

Zajišťujeme pomoc poškozeným a zabýváme se likvidací pojistných událostí při dopravních nehodách. Spolupracujeme i se zahraničními partnery a to hlavně v SRN a Anglii, kde jsme schopni vyřídit veškeré náležitosti, včetně vyproštění, odtahu a vyřízení garancí bez Vaší přítomnosti na základě plné moci a tyto služby jsme schopni zařídit v rámci celé Evropy.

Dále v našem areálu můžeme zajistit přeložení nákladu a následně uložení ve skladu v a reálu firmy. Zabezpečujeme rovněž i jeřábové práce do hmotnosti 28 tun a dále dle potřeby až do hmotnosti 100 tun. V neposlední řadě zajišťujeme přepravu nadrozměrných nákladů včetně doprovodu.

Služby

autoservis odtahová služba pneuservis autolakovna autopůjčovna asistenční služby autobazar přeprava nadrozměrných nákladů vyproštovací služba přeprava osob formou TAXI klempířské práce lakýrnické práce

Kontakty

Telefony

+420 602 420 699 hlavní telefon

Emaily

info@autoaneva.cz

Odkazy

http://www.autoaneva.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu