Popis činnosti

Skupina COOP reprezentuje největší síť prodejen potravin v České republice. COOP je mezinárodně používanou obchodní značkou družstev spotřebitelů (consumer cooperatives), která začala vznikat v polovině 19. století v Anglii a poté v dalších státech Evropy.

Kromě finančních a doplňkových služeb ve svých prodejnách se COOP soustředí i na prodej kvalitních, regionálních výrobků z České republiky. Jako tradiční prodejce působící i v malých obcích má k regionalitě velice blízko.

Centrálním nákupem 2 000 platebních terminálů a uzavřením dohody o akceptaci bezhotovostních plateb s ČSOB zajistila skupina COOP možnost využívání této již samozřejmé služby za výhodných podmínek ve většině svých městských i vesnických prodejen.

Moderní a stále více oblíbená služba výběru hotovosti na pokladně, známá pod názvem CashBack, umožňuje na označených pokladnách prodejen COOP vybrat pohodlně a rychle hotovost až 1 500 Kč. Stačí, aby měl zákazník některou z platebních karet karetních asociací MasterCard nebo Visa a uhradil nákup v hodnotě minimálně 300 Kč.

Neváhejte a navštivte některou z našich prodejen. Každý si zde najde to své.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Potravinářské zboží Smíšené zboží Ovoce a zelenina Lahůdky Alkoholické nápoje Nealkoholické nápoje Sladkosti Cukrovinky Mražené výrobky Drogistické zboží Krmiva pro zvířata

Služby

Maloobchodní prodej COOP Mobil CashBack

Značky

JEDNOTA COOP TUTY

Kontakty

Telefony

+420 353 560 243 hlavní telefon
+420 353 562 885 Fax

Emaily

pr241sr@sdtouzim.cz

Odkazy

www.jednotatouzim.cz
www.skupina.coop

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu