Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o.

Naším cílem je poskytnout zpracovatelům umělých hmot rozhodující výhodu v podobě jedinečné kombinace zpracovatelských strojů, automatizace a periferních zařízení.

0 (0 hodnocení)

+420 384 972 165

Main

Popis činnosti

Firma Wittmann Battenfeld CZ nabízí ucelený výrobní program strojů a periferií na zpracování plastů, včetně servisu a dodávek ND.

Vstřikování plastů:

Kloubové - Kloubové vstřikovací stroje jsou robustní, velmi rychlé stroje, které zaručují vysokou produktivitu.

Servo-hydraulické - Hydraulické stroje představují velmi úsporný způsob výroby plastových dílů. Kromě toho jsou tyto stroje velmi flexibilní a lze je přizpůsobovat specifickým požadavkům. Díky moderním technologiím pohonu – ServoPower –jsou hydraulické stroje velmi energeticky úsporné a s nízkou hlučností.

Elektrické - Již v 50. letech byly zkonstruovány první elektrické stroje v Meinerzhagenu v Německu. Od roku 1992 jsou elektrické stroje vyráběny s inovativní servotechnologií. WITTMANN BATTENFELD má v současné době vyvinuty stroje s elektrickými pohony pro všechny aplikace a procesy.

Mikrovstřikování - U mikrodílů je vstřikován celý materiál, což zvyšuje jeho vlastní využitelnost a umožňuje velmi ekonomické zpracovávání. Vstřikované mikroprodukty jsou tedy velmi efektivní a s minimální délkou cyklu.

Vertikální - U vertikálních strojů je uzavírací jednotka vertikální, vstřikovací jednotku lze umístit vertikálně nebo horizontálně. Všechny součásti od vstřikovací jednotky přes hydrauliku nebo ovládání jsou řešeny jako jednotlivé skupiny, stejně jako u standardních hydraulických strojů. Tím spojuje vertikální zařízení všechny výhody standardních strojů, především v oblasti modulární konstrukce.

Multi-komponentní - S vícekomponentním vstřikováním lze díly vyrábět během jednoho výrobního kroku v několika barvách nebo z různých materiálů. Tato technologie vyniká především širokými možnostmi různých kombinací.

MEDICAL

Ovládání UNILOG B8 - Filozofií WITTMANN BATTENFELD je nabízet stejné ovládání pro všechny své stroje. Nové ovládání UNILOG B8 je řešením společnosti WITTMANN BATTENFELD pro zjednodušení obsluhy vstřikovacího stroje.

WITTMANN 4.0 - řešení společnosti WITTMANN Group pro Průmysl 4.0. WITTMANN 4.0 umožňuje propojení a používání vstřikovacích strojů, robotů a periferních zařízení díky řídicímu systému UNILOG B8.

Procesní technologie - WITTMANN BATTENFELD prokazuje možnosti svých inovací nejen u vlastních strojů, ale také u procesních technologií. Tým odborníků poskytuje ochotně rady uživatelům při výběru technologií neideálnějších pro jejich projekty. _

Produkty

vstřikovací stroje náhradní díly kloubové stroje hydraulické stroje rychloběžné stroje elektrické stroje mikrovstřikování vertikální stroje vícekomponentní stroje roboty CNC odebírače vtoků

Služby

prodejní činnost průmyslová automatizace záruční a pozáruční servis doprava materiálu

Kontakty

Telefony

+420 384 972 165 Main
+420 384 972 164 Alt

Emaily

info@wittmann-group.cz

Odkazy

http://www.wittmann-group.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 17
Út 7 - 17
St 7 - 17 Dnes
Čt 7 - 17
7 - 17

Klíčová slova

vstřikovací stroje průmyslová automatizace zpracování plastů výrobní program strojů servis náhradních dílů procesní technologie CNC roboty stroje Dobev zpracování plastů Dobev vstřikovací stroje Dobev vstřikování plastů odebírač vtoků

Kategorie

Plastické hmoty Průmyslové stroje Kurzy a školení

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu