STŘEDNÍ ŠKOLA UMĚLECKÁ A ŘEMESLNÁ

0 (0 hodnocení)

+420 251 115 411

Akční nabídka

Popis činnosti

Vyučujeme tříleté a čtyřleté umělecké obory: truhlář, kovář a čalouník, vč. dvouleté nástavby k těmto oborům, dále vyučujeme obor podnikání ve formě nástavbového nebo dálkového studia.

Zajišťujeme výuku v tříletých oborech ukončených závěrečnou zkouškou s výučním listem, výuku ve čtyřletých oborech ukončených maturitní zkouškou, výuku v dvouletých denních nástavbových oborech ukončených maturitní zkouškou. Dále zajišťujeme speciální kurzy, zejména ve všech druzích svařování, ukončené státní zkouškou. Zaručujeme kvalitní přípravu pro samostatné podnikání i pro případné pokračování ve vyšším odborném nebo vysokoškolském studiu.
Škola je fakultní školou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy a jejím zřizovatelem je Hlavní město Praha. Výuka ve všech oborech vzdělání i v nástavbovém denním studiu probíhá bezplatně.

Služby

učební a nástavbové obory zaměřené na uměleckořemeslné zpracování dřeva, kovů truhlářská a kovářská zakázková výroba čalounické práce

Značky

MHMP SSUAR

Speciality

Úzce spolupracujeme s přibližně 50 podnikatelskými subjekty, kde žáci III.ročníků učebních oborů vykonávají odborný výcvik

Jazyky

čeština angličtina

Kontakty

Telefony

+420 251 115 411 hlavní telefon
+420 606 081 818 Mobile

Emaily

ssuar@ssuar.cz

Odkazy

http://www.ssuar.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 16
Út 8 - 16
St 8 - 16
Čt 8 - 16
8 - 16 Dnes

Klíčová slova

umělecké obory truhlář kovář čalouník řemeslo

Kategorie

Školy střední Školství učňovské Umělecká řemesla

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu