Ověřená firma

ENGIE Services a.s.

Společnost ENGIE zakládá své podnikání na modelu udržitelného rozvoje a vyrovnává se tak s nejdůležitějšími výzvami dneška: naplňováním energetických potřeb, zárukami bezpečných dodávek a bojem proti klimatickým změnám.

0 (0 hodnocení)

+420 267 054 909

Popis činnosti

ENGIE dodává komplexní energetická řešení zahrnující projektové a energetické poradenství, elektroinstalace v průmyslu a energetice, technologie inteligentních budov, realizace investičních celků a průmyslovou automatizaci.

Společnost disponuje vlastním zázemím pro výrobu rozvaděčů do 1 000 V a betonových trafostanic 22/0,4 kV.

ENGIE také zajišťuje servisní služby, facility management a energetické služby vedoucí k zefektivnění energetického hospodářství.

Společnost zaměstnává téměř 400 zkušených pracovníků a dosahuje obrat 1,3 miliardy Kč. Nabízíme projektové a energetické poradenství, elektroinstalace v průmyslu a energetice, technologie inteligentních budov, realizace investičních celků, inženýring, automatizaci, facility management, technické a energetické služby.

ENGIE Services a.s. je součástí francouzského koncernu ENGIE, který je celosvětovou jedničkou v oblasti energetiky, technické infrastruktury a energetických služeb. Se svými 150 000 zaměstnanci působícími v 70 zemích vytváří obrat 66,6 miliard EUR. Je kotovaný na burzách v Paříži, Bruselu a Luxemburgu.

U kolébky společnosti ENGIE stála francouzská společnost pro výstavbu Suezského kanálu. V průběhu 19. století rozšiřovala nabídku svých služeb o vodárny, městskou dopravu a další služby v oblasti infrastruktury. V roce 2008 se spojila s GDF (Gaz de France), a tím se hlavní okruhy jejího dnešního podnikání rozšířily na elektřinu, plyn a služby. V roce 2015 došlo k přejmenování konceru na ENGIE.

V České republice v rámci Skupiny ENGIE dále působí Tractebel Engineering a.s. a ENGIE Energy Management CZ s.r.o.

Těšíme se na spolupráci.

Služby

inženýrská činnost a poradenství ve výstavbě výstavba, rekonstrukce rozpínacích a transformačních stanic VN a VVN pokládka kabelů včetně spojkování, přeložek a rekonstrukce sítí průmyslová automatizace výroba a montáž rozvaděčů do 1000 V technické vybavení budov servis a opravy elektrických zařízení NN, VN a VVN komplexní správa nemovitostí poskytování energetických služeb elektroinstalace NN, VN, VVN

Značky

ENGIE

Kontakty

Telefony

+420 267 054 909 hlavní telefon
+420 267 054 931 další telefon
+420 605 508 234 mobilní telefon

Emaily

info.cz@engie.com

Odkazy

www.engie.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu