Studio thajských masáží Thai Fit

Tradiční thajská masáž s příjemným prostředím studia Thai Fit Vás zbaví stresu, v duši si odnesete pohodu a na tváři úsměv.

0 (0 hodnocení)

+420 224 811 876

Main

Popis činnosti

Naše studia se specializují na thajské masáže. V nabídce je reflexní masáž chodidel, thajské masáže celého těla, masáže hlavy a šíje, olejové masáže, luxusní voňavá čokoládová thajská masáž, peelingová masáž s olejem, bylinná masáž nahřátými bylinnými pytlíčky a královská masáž horkými lávovými kameny.

Thajská masáž harmonizuje tělo a pomáhá od bolestí zad, svalů, kloubů a k celkovému zvýšení hybnosti. Nabízíme dárkové poukazy na masáže od 350 Kč a masážní kosmetiku.

Dokonalou relaxaci si dopřejete s masáží lávovými kameny, kdy Vás bude masérka jemně masírovat nahřátými kameny, zatím co budete mít zbytek těla přikrytý nahřátým ručníkem, aby Vám nebylo chladno. Kombinací masírováním kameny a citlivýma rukama masérky prožijete příjemné pocity a domů budete odcházet jako znovuzrození.

Darujte masáž lávovými kameny jako dárek a dopřejte tak své partnerce či partnerovi, mamince či tatínkovi nevšední a blahodárný zážitek. Na masáž do studia Thai Fit můžete přijít i ve dvou a nechat se masírovat ve společné místnosti.

Přijďte si osobně vyzkoušet nádherný pocit lehkosti a uvolnění, který thajská masáž navodí.

Těšíme se na Vaši návštěvu! _

Produkty

Pleťové krémy

Služby

Masáže Krémový peeling Sauna Cvičení Power jóga Dárkové poukazy

Kontakty

Telefony

+420 224 811 876 Main
+420 224 811 872 Alt
+420 603 490 247 Mobile

Emaily

info@thaifit.cz
thaifit@thaifit.cz

Odkazy

www.thaifit.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 21
Út 9 - 21
St 9 - 21
Čt 9 - 21
9 - 21 Dnes
So 9 - 21
Ne 9 - 21

Klíčová slova

Thajská masáž thajské masáže praha tradiční thajská masáž reflexní masáž olejová masáž masáž lávovými kameny masáže Praha 1 sauna Praha 1 cvičení Praha 1 power jóga Praha 1 jóga Praha 1 bylinné masáže Praha 1 čokoládová masáž Praha 1 masáž lávovými kameny Praha 1 olejové masáže Praha 1

Kategorie

Masáže

Platební metody

  • American Express
  • hotově
  • faktura
  • MASTERCARD
  • VISA

Benefit Plus, Benefity, Edenred, Unišek

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu