Ekonomia JH, s.r.o.

Neztrácejte svůj drahocenný čas řešením potíží s účetnictvím. Ekonomia JH pro Vás zajistí kompletní servis pro vedení účetnictví a zpracování mezd.

0 (0 hodnocení)

+420 734 257 015

Popis činnosti

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd velkých i malých organizací. Rovněž zpracujeme účetnictví neziskových organizací. EKONOMIA JH zajišťuje více než 20 let externí vedení účetnictví pro malé, střední i velké firmy a také pro živnostníky.

Poskytuje komplexní servis pro vedení finančního účetnictví a zpracování mezd. Součástí služeb EKONOMIA JH je také daňová problematika a ekonomické poradenství. Zajišťujeme zastoupení na úřadech státní správy, při daňových řízeních i kontrolách ze strany finančního úřadu.

V současnosti zaměstnáváme 30 profesionálních účetních. Jako tradiční česká firma s dlouholetými zkušenostmi v oboru, Vám můžeme zaručit kvalitní a profesionální práci, s individuálním přístupem.

Zajišťujeme zastoupení na úřadech státní správy i při daňových řízeních a kontrolách ze strany finančního úřadu. Pravidelně také informujeme své klienty o veškerých právních novelizacích a legislativních změnách, které se týkají jejich činnosti.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Služby

Finanční účetnictví Mzdy a personalistika Daňové poradenství Kompletní zpracování mezd Mzdová evidence Personální poradenství Ekonomické poradenství

Kontakty

Telefony

+420 734 257 015 hlavní telefon
+420 318 841 181 Tel.
+420 603 294 532 Mobile

Emaily

ekonomia@ekonomiajh.eu
jana.stolcova@ekonomiajh.eu

Odkazy

http://www.ekonomiajh.eu

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu