Ověřená firma

Ekoservis - Ing. Jan Štěpánek

Potřebujete radu od účetního? Rozhodli jste se předat alespoň část své starosti do rukou našich odborníků? Vyzkoušejte naše služby a staňte se dalšími spokojenými zákazníky.

0 (0 hodnocení)

+420 465 614 763

Marcela Hažmuková, Renata Morkesová

Popis činnosti

Trápíte se s účetní agendou? Již Vás nebaví neustálé sledování změn v účetních a daňových předpisech? Přeneste tyto starosti na vedení účetnictví, daňová evidence Žamberk, budete se moci více věnovat svému podnikání.

Jsme účetní a daňová kancelář s tradicí od roku 1995. Kancelář vede daňový poradce Ing. Jan Štěpánek, zapsaný v seznamu daňových poradců pod ev. č. 3299, v kanceláři pracuje 5 zkušených samostatných účetních, vzájemně zastupitelných.

Průběžně sledujeme změny v legislativě a patřičně se vzděláváme na odborných seminářích.
Zpracujeme Vám účetnictví či daňovou evidenci, mzdy, sestavíme daňová přiznání, poskytneme daňové poradenství či zastoupíme při kontrole na úřadech.

Účetnictví vedeme jak zadáváním z prvotních dokladů, přebíráním dat ze systému klientů, tak i nejnověji účtujeme přes vzdálenou plochu v účetnictví klienta.

Těšíme se na spolupráci!

Služby

Daňové, účetní a ekonomické poradenství Sestavení a podání daňových přiznání k přímým i nepřímým daním Kontrola účetnictví či daňové evidence Vedení účetnictví, daňové evidence a jejich zpětné rekonstrukce Zpracování mezd a personální agendy

Značky

POHODA

Kontakty

Telefony

+420 465 614 763 Marcela Hažmuková, Renata Morkesová
+420 466 614 163 Jitka Tarantová, Hana Džurbanová
+420 465 422 701 Lenka Nová
+420 602 803 876 Jan Štěpánek

Emaily

stepanek.j@tiscali.cz

Odkazy

www.ucetnictvizamberk.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 15
Út 8 - 15 Dnes
St 8 - 15
Čt 8 - 15
8 - 15
So zavřeno
Ne zavřeno

Nevyhovující provozní doba? Zavolejte!

Klíčová slova

daňové poradenství účetní kancelář daně účetnictví daňové předpisy mzdy daňová přiznání daňová kancelář Žamberk účetní kancelář Žamberk účetnictví Žamberk účetní Žamberk vedení účetnictví Žamberk daňové přiznání Žamberk ekonomické poradenství Žamberk účetní evidence Žamberk daňová evidence Žamberk mzdy Žamberk DPH Žamberk

Kategorie

Účetnictví Účetnické poradenství Daňové poradenství Ekonomické poradenství

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu