Ověřená firma

Oplany - obecní úřad

Obec Oplany se nachází ve Středočeském kraji 8 km jižně od Kostelce nad Černými lesy, v údolí Oplanského potoka, mezi smíšenými lesy.

0 (0 hodnocení)

+420 321 693 881

Popis činnosti

Obecní úřad Oplany poskytuje veškeré potřebné informace občanům. Aktuality naleznete na on-line úřední desce. Žádosti se přijímají v úředních hodinách písemně nebo ústně. Jinak můžete použít elektronickou podatelnu.

Obecní úřad je kontaktním místem Czech POINT. Poskytuje tyto služby: Výpisy z veřejných evidencí (Obchodní rejstřík, Živnostenský rejstřík, Katastr nemovitostí) a Výpisy z neveřejných evidencí.

Obec Oplany se nachází ve Středočeském kraji 8 km jižně od Kostelce nad Černými lesy, v údolí Oplanského potoka. Celá ves je pokryta připojením Wi-Fi. Každý pátek klub zájmové činnosti pro děti - Oplanáček a dále Oplanský klub - občerstvení.

Pro místní, ale také pro návštěvníky naší obce pořádáme každoročně spoustu letních i zimních akcí. Aktuální přehled o dění v obci najdete v aktualitách na našich webových stránkách.

V letních měsících pořádáme Oplanskou pouť, která se koná v srpnu. Dále pak také KolOplan - lesem Tour (závody na kolech). Milovníci běhu se mohou zúčastnit oblíbené Oplanské Bloudičky, což je akce pořádaná v duchu orientačního závodu, který je uzpůsoben také pro děti. Trať dlouhá vás zavede na romantická místa, na nichž vaše oko rádo spočine, zvlášť když na nich zaznamená lampion. Kolem Oplanského potoka vedou cyklostezky.

Na své si přijdou také milovníci zimních sportů v oblíbeném závodě Oplanská běžka (závody na běžkách

Služby

Info pro občany Podatelna Czech POINT

Kontakty

Telefony

+420 321 693 881 hlavní telefon
+420 724 191 454 Mobil

Emaily

obec@oplany.cz

Odkazy

www.oplany.cz

Kontakty

Úřední hodiny OÚ Oplany:

Po 15 - 17
St 15 - 17
17 - 19

Klíčová slova

Oplanský klub KolOplan - lesem Tour Oplanská Bloudička Oplanská pouť Oplanáček hasiči Oplany Czech POINT Oplany obec Oplany Oplany starosta Oplany obecní úřad Oplany úřad Oplany správa obce Oplany zastupitelstvo Oplany poplatky Oplany

Kategorie

Úřady krajské, městské a obecní, magistráty Ostatní úřady a instituce

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu