Ověřená firma

TÜV SÜD Czech s.r.o.

Přední světový poskytovatel špičkových řešení v oblasti kvality, bezpečnosti a udržitelného rozvoje, který přidává hmatatelnou hodnotu Vašemu podnikání.

0 (0 hodnocení)

+420 239 046 800

Popis činnosti

TÜV SÜD je světově uznávanou společností, působící ve všech odvětvích průmyslu a služeb. Jsme vedoucí společností v oblastech inspekce, certifikace a testování systémů, procesů, výrobků a služeb.

Rozsah našich aktivit zahrnuje také konzultační, schvalovací, expertní činnosti a školení ve všech odvětvích průmyslu a služeb. Našim klientům poskytujeme služby v oblastech: nezávislého ověřování, testování, inspekce, certifikace, homologace a vzdělávání.

V České republice je TÜV SÜD zastoupena od roku 1995, prostřednictvím společnosti TÜV SÜD Czech s.r.o. Nalézt nás můžete na 7 pobočkách, které pokrývají všechny regiony ČR. Naši odborníci jsou tak snadno dostupní všem klientům.

Společnost TÜV SÜD koordinuje svou činnost se státními úřady i jinými subjekty. Na základě této spolupráce získala řadu oprávnění, akreditací a autorizací k provádění své činnosti v širokém spektru odvětví.

Tato pověření mají působnost nejen v České republice, ale i v zemích Evropské unie a celosvětově. Můžeme tak zaručit plnou podporu našim klientům na domácích i zahraničních trzích.

Služby

Certifikace Testování Inspekce Homologace Nezávislé ověřování Vzdělávání

Členství v profesních spolcích

Asociace akreditovaných a autorizovaných organizací Česko-německá obchodní a průmyslová komora Hospodářská komora ČR Asociace výzkumných organizací American Chamber of Commerce in the Czech Republic Asociace společenské odpovědnosti Svaz chemického průmyslu Sdružení automobilového průmyslu CZ BIOM České sdružení pro biomasu Česká svářečská společnost MAK - Moravskoslezský automobilový klastr o.s. Národní strojírenský klastr Česká společnost pro větrnou energii Potravinářská komora České republiky FSC ČR Asociace elektromobilového průmyslu Rada kvality ČR - Kvalita v energetice Česká asociace LPG

Kontakty

Telefony

+420 239 046 800 hlavní telefon
+420 239 046 805 Fax

Emaily

info@tuv-sud.cz

Odkazy

www.tuv-sud.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu