Ověřená firma

Míchárna Ubušínek, spol. s r.o.

Krmiva pro hospodářská zvířata, ale i krmiva pro zoologické zahrady. Jsme vybaveni moderními výrobními technologiemi.

0 (0 hodnocení)

+420 566 573 336

Popis činnosti

Hledáte výrobu krmiv pro hospodářská zvířata? Specializujeme se na výrobu krmných směsí pro hospodářská zvířata, ale i pro zvířata zoologických zahrad aj. Sídlíme v kraji Vysočina, tedy na území dlouhodobě využívaném k zemědělské prvovýrobě.

Vyrábíme průmyslová krmiva, minerální a minerálně-vitaminózní směsi pro hospodářská zvířata. Nabízíme zprostředkování velkoobchodu. Prodej krmiv drobnochovatelům v provozovnách v Ubušínku a Poličce. Rozborová činnost (siláže, krmné suroviny, krmiva).

Spoluvlastníme eko chov hovězího dobytka a vlastníme výkrmnu vepřů. V naší dopravní činnosti, krom paliv na ropné bázi, využíváme i stlačený zemní plyn (CNG). Díky skladovací kapacitě sila realizujeme obchodní činnost se zemědělskými komoditami.

Vycházíme z více než stoleté rodinné mlynářské tradice, jejíž počátky spadají do 80. let 19. století. Provozní doba je dle telefonické domluvy. Kontaktujte nás a staňte se jedním z našich spokojených zákazníků ještě dnes!

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Krmiva pro skot Krmiva pro prasata Krmiva v BIO kvalitě CNG - ekologické palivo

Služby

Výroba krmných směsí Prodej krmných směsí Balení a doprava krmiv Velkoobchod CNG plnicí stanice Výkrmna prasat Rozborová činnost Výkup obilí

Kontakty

Telefony

+420 566 573 336 hlavní telefon
+420 603 545 186 Mobil
+420 566 573 335 Fax

Emaily

info@micharnaubusinek.cz

Odkazy

www.micharnaubusinek.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu