Ověřená firma

Kovový nábytek ENPRAG, s.r.o.

Na českém trhu působíme už více než 21 let. Za tu dobu jsme si postupně vybudovali úzký vztah s více než 100 výrobci a dodavateli kvalitního kovového nábytku a dalšího sortimentu.

0 (0 hodnocení)

+420 224 942 663

Popis činnosti

ENPRAG, s.r.o. je internetový i kamenný obchod s nejširší nabídkou kovového nábytku předních evropských výrobců již od roku 1995.

Dodáváme kartotéky a lístkovnice, spisové skříně, skříně na mapy a výkresy, šatní skříně a lavice, dílenský nábytek, zásuvkové skříňky, přístavné a mobilní stolové kontejnery, policové regály, ohnivzdorné skříně, trezory a sejfy, poštovní schránky.

Prodáváme také kancelářské a konferenční židle a křesla, zdravotnický nábytek a lékařské židle. V nabídce naší firmy naleznete také nádoby na odpad, městský mobiliář, široký sortiment olejového hospodářství a další výrobky.

Poskytujeme množstevní slevy, velkoobchodní slevy, nákup na splátky bez navýšení. Doprava po celé ČR zdarma, záruční i pozáruční servis.

Naším cílem je osobní přístup ke každému zákazníkovi. Prostřednictvím pečlivě vybraných výrobců a týmu proškolených obchodníků, specialistů se snažíme nabídnout vždy to nejlepší řešení na míru každému klientovi.

S každým naším klientem se snažíme vybudovat takový vztah, aby se k nám rád vracel. Věříme, že nejlepším důkazem, že jdeme správnou cestou, jsou naši spokojení zákazníci.

Vybereme takový standardní nebo atypický produkt přesně pro Vás.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Dílenský nábytek Šatní skříně Policové regály Manipulační technika Kartotéky Lístkovnice Spisové skříně Trezory Výkresové skříně Kancelářské židle Zásuvkové skříňky Zásuvkové kontejnery Zdravotnický nábytek Lékařské židle Poštovní schránky Městský mobiliář Bankovní technika Dětské stoly a židle Stojanové věšáky Jídelní stoly a židle Školní nábytek

Služby

Prodej a výroba Nábytek na míru Doprava Montáž Záruční i pozáruční servis Poradenství

Značky

Bisley Kovos Kovona Polak Profil nábytek Meta Lista C+P Mayer Alba LD Seating Santal Aximont Rottner T-Safe Kovonax Kovona Systém Proma Reha Esselte

Kontakty

Telefony

+420 224 942 663 hlavní telefon
+420 224 942 663 Fax
+420 224 941 246 Tel.
+420 733 710 443 Mobil
+420 800 888 868 Zelená linka zdarma

Emaily

info@kovonabytek.cz
obchod@kovovynabytek.cz

Odkazy

www.kovovynabytek.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu