Popis činnosti

Firma Dřevařské centrum s.r.o. vznikla koncem roku 2012 jako výlučně obchodní společnost, zabývající se nákupem a prodejem mimo jiné řeziva, dřevěných stavebních materiálů a paliva. K podnikání využívala prodejní sklad v Čáslavi, který se již neprovozuje.

Dřevařské centrum s.r.o. provozuje pilu v Bohdanči, kde se nachází i největší prodejní sklad.

Zabýváme se pořezem širokého spektra dřevin (smrk, borovice, modřín, vejmutovka, douglaska, buk, dub, jasan, olše, bříza, topol, javor, lípa). Poradíme si s kulatinou od 1,2 do 6 m délky, zároveň umíme pořezat kmeny o max. průměru 1,2 m. Díky technologii pásových pil jsme schopni z každého kmene vyřezat nejvyšší možnou kvalitu ve formě truhlářského řeziva.

Dále vyrábíme řezivo stavební, v podobě hranolů, prken a střešních latí. Lamelové radiální řezivo řezané z jehličnatých dřevin. Řezivo paletové - jak hranoly, tak paletové prkno.

Širokou škálu produktů nabízíme i v podobě paliva. V nabídce nechybí krajiny řezané do palet, krajiny dlouhé, kulatina řezaná neštípaná, pelety, brikety, dřevěné uhlí, piliny, štěpka i kůra.

Kromě shora uvedeného zboží dále prodáváme palubky, srubovky, OSB desky, lepený hranol, dubové dlažební kostky, palisády aj.

Přemýšlíte o zahradním domku, víkendové chatce nebo dokonce celoročně obyvatelné chatě? Inklinujete k přírodním materiálům? Máte rádi vůni dřeva? Máte odvahu se pustit do stavby samy? Máme přesně to, co hledáte.

V našem katalogu naleznete velké množství chatek, chat, altán, garáží a garážových stání. Širokou škálu rozměrů a množství různých konstrukčních tvarů a variant. Všechny tyto produkty dodáváme jako stavebnici v precizně zabalených paletách s českým manuálem, podle kterého velmi snadno postavíte sami i patrový dům! Nyní není nic jednoduššího.

Produkty

stavební řezivo hranoly, prkna střešní latě řezivo paletové pelety brikety dřevěné uhlí piliny štěpka i kůra palubky srubovky OSB desky lepený hranol dubové dlažební kostky palisády

Služby

pořez širokého spektra dřevin prodej dřevostaveb výkup dřevin

Kontakty

Telefony

+420 739 539 997 hlavní telefon

Emaily

petrasek@fajndrevo.cz

Odkazy

http://www.fajndrevo.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu