Ověřená firma

Centrum domácí péče

Centrum domácí péče nabízí kompletní zdravotnické služby v oblasti domácí péče pro okres Beroun a nově i Kladno. Veškeré zdravotní služby jsou plně hrazené pojišťovnou a jejich potřebu určuje praktický (obvodní) lékař.

0 (0 hodnocení)

+420 607 098 798

Popis činnosti

Kompletní péče, s.r.o. poskytuje ošetřovatelskou domácí zdravotní péči ve vlastním sociálním prostředí klientů, ale poskytuje služby i dle individuálních přání klientů. Zajišťujeme pacientům poskytování výkonů mající charakter preventivní, kurativní i adaptační. Nově jsme součástí pilotního projektu VZP pro poskytování domácí hospicové péče.

Pozitivem námi poskytované domácí péče je zajištění spojení klienta s jeho vlastním sociálním prostředím. Zajišťujeme péči všech pacientů vhodných pro domácí péči, kteří se na nás obrátí.

Ošetřujeme pacienty po operačním zákroku v případech, kdy už není hospitalizace nezbytně nutná, dětské pacienty, u nichž vede domácí prostředí ke zjevně rychlejšímu zotavování, a také se orientujeme na chronicky nemocné geriatrické pacienty i nevyléčitelně nemocné, jejichž zdravotní a duševní stav potřebuje dlouhodobou pravidelnou domácí péči.

Služby

Ošetřovatelská domácí zdravotní péče Domácí hospicová péče

Značky

VZP OZP ČPZP

Kontakty

Telefony

+420 607 098 798 hlavní telefon

Emaily

info@centrumdomacipece.cz

Odkazy

centrumdomacipece.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu