Popis činnosti

Společnost Oxylife přináší na světové trhy nový unikátní produkt OXYLIFE WATER 250 ml kyslíková voda. Tento produkt je chráněn patentem a je originálním výrobkem, který potvrzuje opět posun ve výrobě nealkoholických a zdraví prospěšných nápojů.

Náš patent řeší problematiku míchání tekutiny s potravinářskými či lékařskými plyny. Proč?

Je všeobecně známo, že voda a kyslík jsou základem každého života. Od roku 2002 kdy vznikla myšlenka OXYLIFE jsme se zabývali otázkou jakým jiným způsobem než vdechováním (tedy oxygenoterapií) způsobem lze dokysličit lidský organismus. Na trhu se v té době začali objevovat první společnosti vyrábějící vodu s vyšším obsahem kyslíku – neduhem těchto vod však byl malý procentuální obsah přidaného kyslíku navázaného v nápoji a také těsnost obalů.

Sami jsme vyzkoušeli výrobu do skleněných lahví i do PETu. Testovali jsme i výrobu z různých zdrojů vody, od minerální po kojeneckou.

Nakonec jsme dospěli k názoru, že hlavním nosičem výroby naší “kyslíkové” vody musí být voda s vyrovnaným pH a též s velmi nízkým TDS (Total Dissolved Solids – celkem rozpuštěné pevné látky). Obal, který odpovídá těsnosti proti nežádoucímu úniku kyslíku byl po letech testování nalezen, vyzkoušen a ověřen (klasická plechovka 250 ml). Zařízení, které jsme upravili tak, aby bylo schopno plnit plechovky “kyslíkové vody” v rychlosti 10 000 ks za hodinu bylo tedy zapatentováno a výrobek vypuštěn na světový trh.

Na projektu kyslíkové vody pracujeme v týmu Oxylife nepřetržitě již přes 10 let.

Proč pít kyslíkovou vodu:

- Více kyslíku, více energie
- Na základě výzkumu Franklinova institutu, může nedostatek kyslíku způsobovat ztrátu energie a únavu.
- Zvyšuje pozornost a zbavuje únavy
- Kyslík také posiluje paměť a pomáhá přemýšlet. V případě nedostatku kyslíku mohou lidé trpět ztrátou koncentrace. Nárůst kyslíku v těle může podpořit pozornost a ostražitost.
- Posiluje imunitní systém
- Přijatý kyslík očišťuje tělo a tím napomáhá k posílení imunitního systému. Tělo se tak může snáze bránit nemocem a infekcím.
- Pomáhá při bolestech hlavy
- Zvýšená úroveň kyslíku pomáhá předcházet bolestem hlavy, migrénám a příznakům kocoviny.
- Zlepšuje sportovní výkon
- 90% energie v těle pochází z příjmu kyslíku. Čím více je kyslíku v těle k dispozici, tím více energie může být využito při fyzické aktivitě.
- Větší množství kyslíku v těle způsobuje jeho uvolňování do krevního oběhu a tím podporuje lepší regeneraci buněk.
- Bez kontinuálního příjmu kyslíku nemohou buňky v těle fungovat správně.
- Stres, nedostatek pohybu, proces stárnutí nebo kouření jsou faktory způsobující pokles energie. Voda OXYLIFE OXYGEN poskytuje přírodní a zdravou podporu pro lepší funkci Vašeho těla.Další naše produkty naleznete na:
www.oxylifewater.com
www.oxylife.cz
www.barokomora.cz

Produkty

kyslíková voda kosmetické O2 přístroje kyslíkové barokomory koncentrator kysliku kyslikovy koncentrator HBOT oxygen oxygenoterapie kyslík hyperbarická komora voda water kyslíková kosmetika kyslíková kura kyslíkova terapie Hyperbarická kyslíková terapie Hyperbarická terapie plicni kardio mrtvice dia cukrovka cevni

Služby

oxygenoterapie výroba vody kylíková terapie Výroba nápojů hyperbarická komora prodej kyslíkový koncentrátor prodej kyslíková voda

Značky

Oxylife Oxy Krober Kroeber Oxus Airsep Focus Fokus Macy Pan OxyHelp BioBarica Philips MiniSmart Weinmann Loewensteinmedical OGO OxyFit

Členství v profesních spolcích

Oxylife

Certifikáty

CE

Speciality

Oxygen health drinks beverages water voda nápoje distribuce napoju water production vyroba vody kyslík

Jazyky

english czech russian german

Kontakty

Telefony

+420 773 826 628 hlavní telefon
+420 775 756 876 Mobile

Emaily

info@oxylifewater.com
filip@oxylife.cz
trade@oxylife.cz

Odkazy

http://www.oxylifewater.com website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu