Ověřená firma

MKR GROUP - eu, s.r.o.

The innovation has no limits it's a matter of time.

0 (0 hodnocení)

+420 775 897 798

Popis činnosti

Chcete zažít skvělou akci či párty jen pro vás a vaše obchodní partnery? Nebo využít dokonalé zázemí pro výstavu, festival či catering během nejrůznějších eventů? Stačí nám zavolat, objednat naše služby a vaše sny se stanou skutečností!

Jsme výrobci konstrukcí světově unikátních rozkládacích návěsů. Stavíme a upravujeme speciální návěsy na míru přesně dle přání zákazníka. Organizujeme akce a produkce, dále také výrobu a pronájem velkokapacitních grilů MKR Smoker.

Celoročně provozujeme a pronajímáme originální MKR Mobilbar - luxusní mobilní zázemí pro váš event, kdy pouhá hodina stačí k tomu, aby se nenápadně vyhlížející návěs proměnil v luxusní plně vybavený krytý prostor pro sto lidí.

Prakticky kdekoli, i na zelené louce, vznikne sto deset čtverečních metrů vnitřní plochy. Je jen na Vás, jak Mobilbar využijete.

Pevná konstrukce umožňuje proměnit mobilní bar v regulérní diskotéku. Prostory jsou plně vybaveny, takže ihned po rozložení stačí jen napojit vodu, elektřinu a celý bar s pípou, myčkou, ledničkou a především s hudební a světelnou aparaturou je připraven k použití. Díky topení a klimatizaci Vám bude příjemně v jakémkoli ročním období.

Je jen na Vás, jak Mobilbar využijete. Okouzlete své hosty při cateringu, reklamních či předváděcích akcích, výstavách nebo hudebních festivalech.

Produkty

MKR Mobilbary Buggy polaris Speciální nástavby Show truck Promotion truck Roadshow

Služby

Organizace akcí Výroba speciálních nástaveb Pronájem MKR Mobilbarů Pronájem Buggy Polaris Pronájem velkokapacitních grilů MKR Smoker Autolakovna Zámečnické práce Profi lakovna

Značky

MKR Mobilbar Buggy Polaris

Kontakty

Telefony

+420 775 897 798 hlavní telefon

Emaily

info@mkr-group.eu

Odkazy

mkr-group.eu

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 16
Út 7 - 16
St 7 - 16
Čt 7 - 16
7 - 16

Klíčová slova

rozkládací návěs MKR Mobilbar návěs reklamní návěs Mobilbar catering reklamní akce předváděcí akce hudební festivaly mobilní bar speciální návěsy přestavby návěsů event event na klíč zážitkový event zázemí pro festival

Kategorie

Eventové agentury Reklama - speciální služby

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu