Hotel MERITUM***

Hotel Meritum*** Vám nabízí ubytování v 50 komfortně vybavených pokojích blízko mezinárodního letiště Václava Havla v Praze, Ruzyni.

0 (0 hodnocení)

+420 235 007 711

recepce hotelu – 24/7

Popis činnosti

Hotel se nachází na západním okraji klidné části Prahy 6-Ruzyně, mezi centrem Prahy a mezinárodním letištěm Václava Havla v Praze-Ruzyni, pohodlně dostupný hostům cestujícím letadlem a automobilem. Místo, kde se snoubí krása minulosti s pohodlím současnosti.

Blízko hotelu je také zastávka MHD (autobusová i vlaková). Hotel je ideální pro obchodní cesty spojené s jednáním, krátkodobé pobyty, tranzitní ubytování, ale i pro ubytování rodin nebo skupin na dovolené v Praze a jejím okolí. Hotel je uzpůsoben také pro pobyt osob s omezenou schopností pohybu.

Příjemné pokoje mají vlastní WC, sprchu, lednici, telefon, TV + Sat a jsou zabezpečeny moderním protipožárním systémem pro hotely. Je k dispozici uzavřené, nonstop monitorované hotelové parkoviště, dva výtahy, Wi-Fi internet zdarma, konferenční místnost pro70 osob, hotelová restaurace pro bufetové snídaně.

Recepce hotelu Meritum Vám nepřetržitě po 24 hodin denně zajistí služby jako směnárna, lobby bar, rezervace, taxi servis a další hotelové služby.

Součástí hotelového komplexu Hotelu Meritum*** v Praze 6-Ruzyni je také stylová restaurace. Nabízí českou i mezinárodní kuchyni a široký sortiment kvalitních českých a moravských vín. Hosté mohou pro pracovní či společenské akce, rodinné oslavy, svatby a apod. využít mimo samotného prostoru restaurace s klenbovým stropem také tří samostatných salonků. Většinu roku je pro příjemné posezení k dispozici také venkovní zahrádka s grilem a nový vytápěný PARTY STAN.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Single Room Double Room Triple Room Standard Meeting Room Double Single Use

Služby

Ubytování Konference, školení Oslavy Restaurace Wi-Fi připojení Monitorované parkoviště Lobby bar Směnárna Zajištění fakultativních výletů Zapůjčení osobních automobilů, kol

Členství v profesních spolcích

Asociace Hotelů a Restaurací ČR Asociace Kuchařů a Cukrářů ČR

Jazyky

čeština angličtina němčina ruština francouzština slovenština

Kontakty

Telefony

+420 235 007 711 recepce hotelu – 24/7
+420 724 912 955 recepce hotelu – 24/7

Emaily

reception@hotelmeritum.com recepce hotelu – 24/7
hotelmeritum@hotelmeritum.com obchodní oddělení: Po–Pá 9:00–17:00

Odkazy

http://www.hotelmeritum.com

Facebook

Kontakty

Působíme v okolí až 100 km od sídla

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop Dnes
St nonstop
Čt nonstop
nonstop
So nonstop
Ne nonstop

Snídaně podáváme formou švédského stolu od 6:30 do 9:30 hod.

Klíčová slova

ubytování Praha 6 hotel Meritum ubytování Praha Ruzyně hotel Praha Ruzyně ubytování v Praze hotel Praha 6 ubytování restaurace Praha 6 hotel hotel u letiště ubytování u letiště ubytování před odletem hotel v Praze ubytování v Praze ubytování u letiště Praha restaurace Praha 6 jednolůžkový pokoj Praha 6 dvoulůžkový pokoj Praha 6 třílůžkový pokoj Praha 6 volné pokoje Praha 6 pokoj s wifi Praha 6 hotelové služby Praha 6 hotel s parkovištěm Praha 6 lobby bar Praha 6

Kategorie

Hotely Restaurace Svatby - organizace, zajištění Konference, kongresy - pořádání, služby Ubytování v soukromí

Platební metody

  • American Express
  • VISA
  • hotově
  • faktura
  • SODEXO
  • MASTERCARD
  • DINERSCLUB
  • VPAY

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu