Lékárna WPK s.r.o.

Nejširší sortiment v ČR! Lékarna Praha 1

0 (0 hodnocení)

+420 273 132 166

Main

Popis činnosti

Lékárna WPK představuje dynamicky se rozvíjející síť lékáren na českém trhu. Společnost je členem skupiny Wiener Privatklinik Holding AG, která se v Rakousku zabývá privátním zdravotnickým sektorem.

Lékárny WPK jsou místem nejen odborného poradenství a kvalifikované péče o zákazníky, ale i přátelského přístupu k pacientům. Naše lékárny nabízí kompletní sortiment léků, doplňků stravy, kosmetických přípravků (vč. tzv. léčebné kosmetiky), zdravotnických prostředků a dalších produktů sloužících k navrácení a udržení Vašeho zdraví.

Díky samoobslužnému uspořádání volně prodejných přípravků umožňujeme zákazníkům lepší přístup k našemu sortimentu. Jednotlivé přípravky jsou řazeny do kategorií a usnadňují tak orientaci v lékárně.

Produkty

OTC chřipka - nachlazení OTC bolest - teplota OTC žaludek - střeva Imunita Čaje Vitamíny Minerály Doplňky stravy Klouby Péče o tělo Náplasti - obvazy Inkontinence Alergie Tonometry Odvykání kouření

Služby

Zákaznická karta WPK s možností načítání bonusu v hodnotě 50 % z DPH v rámci nákupu volného prodeje Inzulínové přípravky zcela bez doplatku Výhodné ceny antikoncepce Možnost využití eReceptu Kontrola indikací a kontraindikací Vámi užívaných léčiv

Značky

Wobenzym Eucerin Bioderma Vichy La Roche Geriavit Walmark Vicks Boiron Coldrex Nurofen

Kontakty

Telefony

+420 273 132 166 Main
+420 273 132 166 Alt

Emaily

info@lekarnawpk.cz
vanzura@lekarnawpk.cz

Odkazy

http://www.lekarnawpk.cz/ website
http://www.lekarnawpk.cz/shop/ menu

Facebook

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu