Ověřená firma

Lékárna WPK s.r.o.

Nejširší sortiment v ČR! Lékarna Praha 1

0 (0 hodnocení)

+420 731 444 131

Popis činnosti

Lékárna WPK představuje dynamicky se rozvíjející síť lékáren na českém trhu. Společnost je členem skupiny Wiener Privatklinik Holding AG, která se v Rakousku zabývá privátním zdravotnickým sektorem.

Lékárny WPK jsou místem nejen odborného poradenství a kvalifikované péče o zákazníky, ale i přátelského přístupu k pacientům. Naše lékárny nabízí kompletní sortiment léků, doplňků stravy, kosmetických přípravků (vč. tzv. léčebné kosmetiky), zdravotnických prostředků a dalších produktů sloužících k navrácení a udržení Vašeho zdraví.

Díky samoobslužnému uspořádání volně prodejných přípravků umožňujeme zákazníkům lepší přístup k našemu sortimentu. Jednotlivé přípravky jsou řazeny do kategorií a usnadňují tak orientaci v lékárně.

V našich lékárnách se snažíme, abyste za své předepsané léky dopláceli co nejméně. Naši lékárníci využívají možnosti generické substituce a v mnoha případech tak pacient vůbec za léky nedoplácí.

Jednou z dalších předností Lékáren WPK je i atraktivní prostředí, které je jednotné pro všechny lékárny.

V každé z našich lékáren si naši zákazníci mohou nechat zdarma zhotovit Klientskou kartu WPK, která přináší našim stálým zákazníkům mnoho výhod:

- Sleva 50 % z doplatku - slevu až 50 % z doplatku může uplatnit kterýkoliv držitel Klientské karty WPK, sleva se vztahuje pouze na recepty a platí pro všechny věkové kategorie.

- Sleva 50 % z DPH - slevu 50 % z DPH může uplatnit každý držitel Klientské karty WPK, a to formou načítání bodů na Klientskou kartu při každém nákupu volně prodejného sortimentu na lékárnách WPK.
Slevu lze uplatnit při dalším nebo následujících nákupech, poskytnutí slevy lze ověřit na účtence. Slevu lze kumulovat na Klientské kartě a výši konta lze kontrolovat přímo na lékárně.

Výhody Klientské karty pro pacienty lékáren WPK:

- nízké ceny a doplatky u vybraných přípravků (např. inzuliny – bez doplatku, antidiabetika, hypnotika a další)
- body za nákup volně prodejného sortimentu ve výši 50 % DPH
- kontrola vzájemného působení vyzvednutých léčiv
- sleva až 50 % z doplatku u léků hrazených z veřejného zdravotního pojištění

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Produkty

OTC chřipka - nachlazení OTC bolest - teplota OTC žaludek - střeva Imunita Čaje Vitamíny Minerály Doplňky stravy Klouby Péče o tělo Náplasti - obvazy Inkontinence Alergie Tonometry Odvykání kouření

Služby

Zákaznická karta WPK s možností načítání bonusu v hodnotě 50 % z DPH v rámci nákupu volného prodeje Inzulínové přípravky zcela bez doplatku Výhodné ceny antikoncepce Možnost využití eReceptu Kontrola indikací a kontraindikací Vámi užívaných léčiv Akční ceny na vybraný sortiment Měření krevního tlaku, tělního tuku zdarma Poradenská činnost v oblastech léčiv, zdravého životního stylu, odvykání kouření Odběr nepoužitelných léčiv k likvidaci Možnost objednávky Vámi vybraných přípravků do 24 hodin 1200 přípravků na recept bez doplatku 3000 volně prodejných produktů včetně kosmetických přípravků okamžitě k dispozici

Značky

Wobenzym Eucerin Bioderma Vichy La Roche Geriavit Walmark Vicks Boiron Coldrex Nurofen

Kontakty

Telefony

+420 731 444 131 hlavní telefon
+420 273 132 166 další telefon

Emaily

vanzura@lekarnawpk.cz Lékárna Praha 1
info@lekarnawpk.cz Lékárna Praha 1

Odkazy

www.lekarnawpk.cz/ Lekarna Praha 1

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu