+420 476 709 602

Main

Popis činnosti

Sportovní hala Most Vám nabízí kulturní a i sportovní vyžití, wellness, posilovnu, fitness, pronájem salónku, sekání trávy, pronájem parkovacích míst, výborné jídlo v místní restauraci s možností ubytování.

Hala v sobě zahrnuje několik prostorů pro sportovní vyžití. Je i sídlem správy a vedení spravovaných sportovišť.

Nabízí parkovací prostory v krytých garážích nebo v oploceném areálu. Areál netradičních sportů nabízí kvalitní povrch pro hokejbal i in-line bruslení. Jde o krytý areál (dřívější zimní stadion).

Sportovní areál Albrechtická s venkovním fotbalovým hřištěm, krytou velkou tělocvičnou, šatnami a dalším zázemím je ideální pro pořádání turnajů kolektivních sportů, kondičních cvičení a dalších sportovních aktivit. Skatepark na Šibeniku je rozdělen na spodní část s rampami a horní s betonovými bloky.

V Čepirozích je travnaté fotbalové hřiště se zázemím a malým travnatým "čutapláckem". Hřiště můžete po dohodě s vedením SHM využít pro své aktivity i Vy. Velká a malá tělocvična v původní 17. škole slouží našim sportovcům.

V prostoru malé tělocvičny jsou stolní tenisté, kde mají trvale nastěhovány stoly. Velká tělocvična slouží pro míčové hry. Máte-li zájem o pravidelné nebo jednorázové využití, kontaktujte vedení SHM. K dispozici je i zázemí šaten, toalet, umyvárny a sprchy.

Dále nabízíme sekání trávy špičkovou sekačkou (kontakt na telefonu 476 709 602).

Těšíme se na Vás!

Služby

Kulturní a sportovní vyžití Wellness Posilovna Pronájem sportovišť a prostor Parkování Sekání trávy Restaurace

Kontakty

Telefony

+420 476 709 602 Main

Emaily

recepce@sportovnihalamost.cz

Odkazy

http://www.sportovnihalamost.cz
www.promost.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 21
Út 7 - 21
St 7 - 21
Čt 7 - 21
7 - 21
So 7 - 21 Dnes
Ne 7 - 21

Sobota a neděle: dle pořádaných akcí

Klíčová slova

sauna Most sportovní hala Most masáže Most pronájem Most sekání trávy sportovní hala sportoviště Most bruslení Most fitness Most sauna Most vibra přístroj In-Line bruslení In-Line Most tělocvična Most hala Most gymnastický sál Most posilovna Most skatepark Most stolní tenis Most sportovní aktivity Most

Kategorie

Sportovní areály, hřiště Služby občanům Volný čas Relaxační a wellness centra Sportovní kluby, tělovýchovné jednoty

Platební metody

  • hotově
  • faktura
  • SODEXO

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu