Krušovická Šalanda

0 (0 hodnocení)

+420 326 320 059

Popis činnosti

Šalanda je místem, kde se lidé rádi a především opakovaně setkávají. Je založeno na úctě k pivu a tradiční gastronomii. Čepujeme pro Vás tankové pivo. Na čepu máme 7 druhů piva, výbornou tradiční českou kuchyní a celá restaurace je nekuřácká.

Znalcům a milovníkům pěnivého moku nabízí velmi dobře ošetřená a s láskou čepovaná piva, kterými jsou prvotřídní tanková Krušovická Dvanáctka a dále pak sudová Krušovická Desítka, Mušketýr, Malvaz, Pšeničné a Krušovické Černé a v neposlední řadě i Zlatopramen nealkoholický.

Kapacita restaurace je 140 míst, která budou v létě doplněna ještě o 36 míst na letní terase. Parkování je možné vedle restaurace. Rezervace telefonicky nebo osobně.

Restaurace se nachází v centru Mladé Boleslavi na třídě Václava Klementa (naproti Klaudiánově nemocnici).

K jídlu podáváme tradiční česká jídla, chuťovky k pivu, ale také grilované steaky, těstoviny, saláty a samozřejmě dezerty.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Krušovice 10 Krušovice Mušketýr Krušovice Pšeničné Krušovice 12 - tank Krušovice Černé Krušovice Staročeský Malvaz Zlatopramen NA - nealko tradiční česká jídla chuťovky k pivu grilované steaky těstoviny a saláty dezerty

Služby

restaurace česká kuchyně polední menu tankové pivo

Značky

Krušovice Zlatopramen

Kontakty

Telefony

+420 326 320 059 hlavní telefon

Emaily

salandaboleslav@seznam.cz

Odkazy

www.krusovickasalanda.cz/restaurace/salanda-mlada-boleslav website

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu