SP Oděvy OD Kotva

0 (0 hodnocení)

+420 224 801 352

Akční nabídka

Popis činnosti

Sháníte kvalitní pánský oblek či dámský kostým do zaměstnání nebo na firemní večírek? Chcete změnit Váš outfit či hledáte jen inspiraci?

Chcete vypadat opravdu profesionálně na svůj pracovní pohovor? Vše tohle a ještě mnohem víc za Vás vyřeší prodejna SP Oděvy, která navazuje na tradici prodejen OP Prostějov.

Prodejna se nachází v 1. patře OD Kotva proti zadním eskalátorům.

Jsme schopni vhodně sladit oblek s doplňky nebo oblečení partnera a partnerky. V nabídce máme více než 1 000 ks košil. Zákazníkům vycházíme vstříc i v oblasti úpravy oděvů. V některých řadách si můžete u nás i nakombinovat oblek z různých velikostí kalhot a sak.

Služby

bohatý sortiment dámské a pánské konfekce velké velikostní řady kombinování velikostí sak a kalhot výběr košil – i velikosti 47 až 52 šití na zakázku módní poradenství kvalita dostupnost prodejny (parking v OD) příjemný a zkušený personál provádíme šití obleků na zakázku zajistíme profesní zakázky pro Vaši firmu, pro divadla, orchestry – fraky, smokingy

Značky

CHAIRMANN STYLE MICHAELA LOUISA DAVID BARRY Kenny S. CALAMAR HATTRIC HD Prostějov

Kontakty

Telefony

+420 224 801 352 hlavní telefon

Emaily

spodevy@o2active.cz

Odkazy

www.spodevy.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 19
Út 9 - 19
St 9 - 19
Čt 9 - 19
9 - 19 Dnes
So 9 - 16

Klíčová slova

obleky dámské oděvy pánské oděvy OP Prostějov konfekce šití na zakázku Praha šití fraku, smokingu pánské košile Praha firemní oblečení Praha frak, smoking Praha

Kategorie

Oděvy - prodej Oděvy - výroba

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu