Ověřená firma

COLORTOP s.r.o. Brno

• Žaluzie, markýzy, rolety • Malíři pokojů a malování • Nátěry a natěračské práce • Dekorativní betonová stěrka • Brno a okolí •

0 (0 hodnocení)

+420 777 219 920

Popis činnosti

Vítejte na stránkách firmy COLORTOP s.r.o., která se zabývá prodejem a montáží veškeré stínící techniky - žaluzie interiérové, žaluzie vertikální, žaluzie venkovní.

Dále dodáváme rolety venkovní, ale i rolety interiérové – látkové v mnoha designových řadách. V našem sortimentu naleznete i markýzy terasové, markýzy balkonové, svislé markýzy i markýzy ve vodících lištách. Dodáváme i sortiment týkající se střešních oken.

Velkou část našeho sortimentu tvoří dekorativní stínící technika - bambusové žaluzie, dřevěné žaluzie, rolety den/noc, římské rolety, Japonské posuvné stěny či plissé. Zakázky jsme schopni realizovat kompletně vč. garnýží a závěsů. Naši zákazníci mohou využít porady techniků i architektů.

Mezi naše služby patří i seřízení a servis oken. Provádíme také malby, malování a nátěry všeho rozsahu, tapetování, aplikaci dekoračních technik - florentské zeminy, benátský štuk atd. Jsme schopni zákazníkovi nabídnout velkou škálu barev a materiálů. Dodáváme a montujeme sádrokarton a všechny typy příček SDK.

Naši pracovníci jsou v oboru maleb a nátěrů vyškoleni tak, aby dovedli zákazníkovi přímo při realizaci poradit a popsat průběh prací. Jejich práce je kvalitní a rychlá. Zajistíme kompletní realizace interiérů na klíč.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Žaluzie interiérové Textilní rolety Roleta Den/Noc Venkovní žaluzie Venkovní rolety Markýzy Pergoly Sítě proti hmyzu Benátský štuk Dekorativní betonový štuk Florentské zeminy Antistatické nátěry Protiskluzové nátěry Lité povrchy Nátěry antikorozní Nátěry protipožární Klasické papírové a vinylové tapety Stříkané tapety

Služby

Prodej stínící techniky Seřízení a servis oken Malířské práce Natěračské práce Tapetářské práce Štukatérské práce Nátěry fasád a konstrukcí

Značky

ISOTRA WoWo BRUSTOR SunStop

Kontakty

Telefony

+420 777 219 920 hlavní telefon

Emaily

vlastihrad@volny.cz

Odkazy

www.zaluziebreclav.cz
www.colortop.cz
www.malby-brno.cz
www.dekorativnibetonovasterka.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu