ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ KONEČNÝ s.r.o.

Základním pilířem našich služeb je odbornost, spolehlivost, flexibilita a individuální přístup ke klientovi.

0 (0 hodnocení)

+420 585 223 861

Popis činnosti

Advokátní kancelář poskytuje komplexní právní služby v plném rozsahu podle aktuálních potřeb klientů se znalostí místního, právního i společenského prostředí. Poskytujeme služby, jako je právo obchodní, občanské, bytové, rodinné, pracovní, konkurzní, trestní, exekuční. Provádíme smlouvy, žaloby, obhajoby v trestním řízení, zakládání společnosti a družstev, nemovitosti, rozhodčí řízení, advokáti.

Základním pilířem našich advokátních služeb je individuální přístup ke klientovi a flexibilita dle požadavků klienta. Samozřejmostí je diskrétnost a ochrana dat, která platí mezí klientem a právním zástupcem.

V našem týmu jsou právníci, advokáti, kteří se specializují na jednotlivé oblasti práva. Každý právník je současně také specialista na některý z oborů práva a dle požadavků klienta s využitím svých odborných znalostí a zkušeností řeší zadanou věc, včetně zastoupení před soudem či jiným státním orgánem, při obhajobě či u jednání s protistranou.

Na řešení zadaného problému, zejména ve složitějších případech, spolupracuje určený právník spolu s dalšími právníky advokátní kanceláře, popřípadě i s dalšími odborníky jako např. soudním znalcem, daňovým poradcem, účetním či jiným odborníkem na řešenou problematiku. Navržené řešení není názorem pouze jednoho právníka, ale často i výsledkem společné práce.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Služby

Trestní právo (obhajoba) Obchodní právo Občanské právo Rodinné právo Komunální (obecní) právo Právo ve sportu (Sportovní právo) Insolvenční a konkursní právo včetně oddlužení Pracovní právo Správní právo Autorské právo a právo průmyslového vlastnictví Právo informačních a komunikačních technologií (IT a ICT) Ústavní právo Ochrana lidských práv Finanční právo Právo EU

Kontakty

Telefony

+420 585 223 861 hlavní telefon
+420 602 579 333 Mobil
+420 777 112 232 Mobil

Emaily

posta@advokatni-kancelar.cz
konecny@advokatni-kancelar.cz

Odkazy

www.advokatni-kancelar.eu

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8:30 - 16:30
Út 8:30 - 16:30
St 8:30 - 16:30
Čt 8:30 - 16:30
8:30 - 16:30
So zavřeno
Ne zavřeno Dnes

Klíčová slova

právník Olomouc advokát Olomouc právní poradna Olomouc advokátní kancelář Olomouc právní zástupce Olomouc obhajoba Olomouc advokáti Konečný Olomouc advokátní kancelář Konečný Olomouc advokát právní konzultace právní poradna rodinné právo obchodní právo trestní právo občanské právo osobní bankrot rozhodčí řízení konkurz oddlužení insolvence právník právní služby obhájce

Kategorie

Advokáti Právní poradenství

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu