Ověřená firma

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ KONEČNÝ s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 581 070 880

Popis činnosti

Advokátní kancelář poskytuje komplexní právní služby v plném rozsahu podle aktuálních potřeb klientů se znalostí místního, právního i společenského prostředí. Poskytujeme služby - právo obchodní, občanské, bytové, rodinné, pracovní, konkurzní, trestní, exekuční. Provádíme smlouvy, žaloby, obhajoby v trestním řízení, zakládání společnosti a družstev, nemovitosti, rozhodčí řízení, advokáti.

Základním pilířem našich advokátních služeb je individuální přístup ke klientovi a flexibilita dle požadavků klienta. Samozřejmostí je diskrétnost a ochrana dat, která platí mezí klientem a právním zástupcem.

V našem týmu jsou právníci, advokáti, kteří se specializují na jednotlivé oblasti práva. Každý právník je současně také specialista na některý z oborů práva a dle požadavků klienta s využitím svých odborných znalostí a zkušeností řeší zadanou věc, včetně zastoupení před soudem či jiným státním orgánem, při obhajobě či u jednání s protistranou.

Na řešení zadaného problému, zejména ve složitějších případech, spolupracuje určený právník spolu s dalšími právníky advokátní kanceláře, popřípadě i s dalšími odborníky jako např. soudním znalcem, daňovým poradcem, účetním či jiným odborníkem na řešenou problematiku. Navržené řešení není názorem pouze jednoho právníka, ale často i výsledkem společné práce.

Kontaktní osoba:
Mgr., Ing. Petr Konečný - majitel
585 223 861, konecny@advokatni-kancelar.cz

Služby

obchodní právo občanské právo rodinné právo bytové právo pracovní právo finanční právo autorské právo sportovní právo ústavní právo trestní právo správní právo rozhodčí řízení arbitráže pohledávky ověřování podpisů

Kontakty

Telefony

+420 581 070 880 hlavní telefon

Emaily

posta@advokatni-kancelar.cz

Odkazy

www.advokatni-kancelar.eu website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8:30 - 16:30
Út 8:30 - 16:30 Dnes
St 8:30 - 16:30
Čt 8:30 - 16:30
8:30 - 16:30

Klíčová slova

právník Olomouc advokát Olomouc advokát právní poradna Olomouc právní konzultace právní poradna rodinné právo obchodní právo trestní právo občanské právo osobní bankrot rozhodčí řízení konkurz oddlužení insolvence právník právní služby obhájce

Kategorie

Advokáti Právní poradenství

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu