+420 584 436 078

Main

Popis činnosti

Potřebujete pomoct s výstavbou či rekonstrukcí domu? Kontaktujte naši firmu.

Hlavní činnosti naší firmy jsou stavební práce na pozemních stavbách, ať už se jedná o novostavby nebo o rekonstrukce především v bytové a občanské výstavbě.

Předmětem stavební činnosti společnosti jsou rekonstrukce, opravy, modernizace a novostavby bytových staveb a rodinných domů, občanských staveb, průmyslových staveb, zemědělských staveb, inženýrských staveb, opěrných stěn, vodovodů a kanalizací, mostů a komunikací.

Nabízíme rovněž pomocné stavební práce, jako jsou vodoinstalace, kanalizace a ústřední vytápění, zámečnické práce, truhlářské a stolařské práce, sádrokartonové konstrukce, obklady a dlažby, malířské a natěračské práce.

Produkty

novostavby stavby na klíč bytové stavby rodinné domy občanské stavby průmyslové stavby zemědělské stavby inženýrské stavby opěrné stěny vodovody kanalizace mosty komunikace sádrokartonové konstrukce obklady a dlažby

Služby

provádění staveb změny staveb odstraňování staveb vodoinstalační práce zámečnické práce sádrokartonářské práce malířské práce natěračské práce projektová činnost ve výstavbě rekonstrukce opravy modernizace silniční motorová doprava

Kontakty

Telefony

+420 584 436 078 Main
+420 603 875 179 Alt
+420 734 247 011 Mobile

Emaily

zetos@jes.cz

Odkazy

zetos.cz/ website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu