+420 584 436 078

Main

Popis činnosti

Potřebujete pomoct s výstavbou či rekonstrukcí domu? Kontaktujte naši firmu.

Hlavní činnosti naší firmy jsou stavební práce na pozemních stavbách, ať už se jedná o novostavby nebo o rekonstrukce především v bytové a občanské výstavbě.

Předmětem stavební činnosti společnosti jsou rekonstrukce, opravy, modernizace a novostavby bytových staveb a rodinných domů, občanských staveb, průmyslových staveb, zemědělských staveb, inženýrských staveb, opěrných stěn, vodovodů a kanalizací, mostů a komunikací.

Nabízíme rovněž pomocné stavební práce, jako jsou vodoinstalace, kanalizace a ústřední vytápění, zámečnické práce, truhlářské a stolařské práce, sádrokartonové konstrukce, obklady a dlažby, malířské a natěračské práce.

Stavební firma ZETOS, spol. s r.o. má dlouhodobé zkušenosti v oblasti stavebních prací. Plníme požadavky platných zákonů a jiných nařízení na ochranu životního prostředí, bezpečnosti práce a požární ochrany, které se vztahují na činnost naší společnosti.

Naší předností je osobní přístup k zákazníkovi, bereme ho jako partnera, s kterým budujeme společné sídlo.

Těšíme se na spolupráci. _

Produkty

novostavby stavby na klíč bytové stavby rodinné domy občanské stavby průmyslové stavby zemědělské stavby inženýrské stavby opěrné stěny vodovody kanalizace mosty komunikace sádrokartonové konstrukce obklady a dlažby

Služby

provádění staveb změny staveb odstraňování staveb vodoinstalační práce zámečnické práce sádrokartonářské práce malířské práce natěračské práce projektová činnost ve výstavbě rekonstrukce opravy modernizace silniční motorová doprava výroba kovových konstrukcí výroba dřevěných výrobků

Kontakty

Telefony

+420 584 436 078 Main
+420 603 875 179 Alt
+420 734 247 011 Mobile

Emaily

zetos@jes.cz

Odkazy

https://zetos.cz/ website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu