AMBULANCE MEDITRANS

0 (0 hodnocení)

+420 244 471 072

Akční nabídka

Popis činnosti

Zdravotnická služba AMBULANCE MEDITRANS na Praze 4 poskytuje zdravotnické služby, převoz nemocných do zdravotnických zařízení, repatriace aj. Přeprava sanitními vozy a letadly po celé ČR. Lékařská asistence u kulturních, společenských a sportovních podniků.

Naše organizace je vitální součástí zabezpečení všech typů transportů, nutných pro hladký průběh Národního transplantačního programu, a to jak převozu týmů a odborníků či orgánů k transplantacím, či převozů dárců v podmínkách pokračující neodkladné péče. Součástí těchto služeb je též distribuce krve a krevních derivátů, buněk či tkání za kontinuálního dohledu a sledování přepravy za stanovených podmínek tkáňového zařízení.

Zajišťujeme našim klientům kontinuitu terapie během přepravy mezi zdravotnickými zařízeními, a to na základě smluv se všemi zdravotními pojišťovnami v ČR a ve spolupráci s mnohými Územními středisky ZZS.

Pro naše klienty zabezpečujeme dopravu se zdravotnickým zabezpečením linkovými letadly či speciálními leteckými ambulancemi. Výhodou takového transportu je vysoký komfort, rychlost a šetrnost při zabezpečení pokračující intenzivní péče. Vy nečekáte na letadlo, letadlo čeká na Vás.

Služby

Zdravotnická záchranná služba Doprava nemocných a raněných Transplantační program Repatriace Asistence Doprava letadly Výuka

Kontakty

Telefony

+420 244 471 072 hlavní telefon
+420 244 472 910 Fax

Emaily

callcenter@ambulance-meditrans.cz

Odkazy

www.ambulance-meditrans.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop Dnes
St nonstop
Čt nonstop
nonstop
So nonstop
Ne nonstop

Klíčová slova

převozy sanitka zahraniční zdravotnická služba záchranná služba ambulance Meditrans Praha

Kategorie

Pohotovostní lékařská služba

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu