BE autopůjčovna Praha

Skvělá příležitost pro firmy a živnostníky...

0 (0 hodnocení)

+420 778 003 232

Main

Popis činnosti

BE Autopůjčovna Praha nabízí rychlé a nenáročné zapůjčení atraktivních aut do města i na služební cesty. Možnost krátkodobého i dlouhodobého zapůjčení.

Přistavení vozidla v rámci hlavního města Praha ZDARMA (při pronájmu od 7 dní). Možnost zapůjčení i mimo území ČR.

Individuální přístup k zákazníkům. Více řidičů po individuální dohodě.

Naše vozidla jsou standardně vybaveny klimatizací, autorádiem, centrálním zamykáním, dálniční známkou, prvotřídně vyčištění a ve 100 % technickém stavu. Vozidla přistavujeme s plnou nádrží a k zapůjčení máme i GPS navigaci zdarma.

K zapůjčení potřebujete pouze doklad totožnosti a řidičský průkaz. Sjednané nájemné a vratná kauce se platí v hotovosti.

Společně s vozidlem, které je ve stavu odpovídajícímu účelu jeho použití a obecně závazným právním předpisům stanovícím podmínky provozu motorových vozidel na pozemních komunikacích, vč. tzv. povinné výbavy (trojúhelník, lano, lékárnička, náhradní kolo, nebo opravní sada, základní sada nářadí) je předána jedna sada klíčů od vozidla, osvědčení o registraci vozidla a platný doklad o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. _

Služby

Autopůjčovna

Značky

Škoda Citigo Škoda Fabia II Combi Škoda Fabia III Škoda Rapid Liftback Škoda Rapid Spaceback Škoda Octavia II Hyundai i30 Combi VW Golf Variant 7

Jazyky

Čeština Angličtina Němčina

Kontakty

Telefony

+420 778 003 232 Main

Emaily

berentcars@gmail.com

Odkazy

http://www.berentcars.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu