Ověřená firma

Chládek & Tintěra, a.s.

„Naše možnosti jsou limitovány pouze Vašimi představami.“

0 (0 hodnocení)

+420 416 741 668

Popis činnosti

Společnost Chládek & Tintěra, a.s., si od svého založení v roce 1990 rychle získala pověst dynamické, ekonomicky stabilní stavební firmy, která svou perspektivu vidí v respektu a vstřícnosti k zákazníkům, kvalitě práce založené na sounáležitosti pracovníků s firmou a jejich odborné kvalifikaci, jež umožňuje zvládnutí nejnovějších technologií a moderních technických postupů.

To jí umožňuje realizovat stavební akce způsobem, jenž je ohleduplný k životnímu prostředí, stavby nejen vysoké technické a užitné hodnoty, ale i lahodící oku člověka.

Rozhodující aktivity společnosti jsou orientovány do oblasti rekonstrukce a oprav železnic, silnic, mostů, pozemního stavitelství, sanací betonových konstrukcí a trolejových vedení. Všechny důležité činnosti jsou certifikovány.

Provádíme novostavby, rekonstrukce a opravy propustů (železobetonových trubních a Multi – Plate) a výstavby podchodů. Dále provádíme rekonstrukce a opravy opěrných zdí (gabionových, kamenných i železobetonových), zárubní a obkladových zdí a rekonstrukce a opravy historických hradeb. Rovněž realizujeme i sanace veškerých železobetonových konstrukcí. Izolace rekonstruovaných mostů schválenými systémy SŽDC s.o. Opracování a montáž mostnic a všech souvisejících prací.

V oblasti pozemního stavitelství zajišťujeme širokou škálu činností dle požadavků našich zákazníků. Stavíme rodinné domy „na klíč” a malé i velké bytové domy či půdní vestavby. Opravujeme panelové domy, provádíme zateplování objektů a rekonstrukce fasád včetně památkových objektů.

Realizujeme i stavby občanské vybavenosti – nákupní centra, hotely, zdravotnická zařízení i školy. Realizujeme sportovní areály krytého typu jako víceúčelová zařízení. Stavíme výrobní haly a stavby technické vybavenosti – inženýrské sítě, komunikace a oplocení.

Činnost firmy již dávno přesáhla rozměr regionu – podílí se na významných celostátních železničních i mostních stavbách. Přesto si zachovala ke svému regionu silný „emocionální“ vztah a usiluje o jeho další rozvoj. Významně mu pomohla i po rozsáhlých povodních v roce 2002. Kromě stavebních aktivit podporuje i jeho kulturní a společenský rozvoj.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Rodinné domy na klíč Stavby občanské vybavenosti Stavby technické vybavenost

Služby

Půjčovna strojů Kolejové stavby Mostní stavby Inženýrské stavby Pozemní stavby Správa a údržba mostů, tunelů a kolejí Mechanizace

Kontakty

Telefony

+420 416 741 668 hlavní telefon
+420 416 782 246 další telefon
+420 602 466 522 mobilní telefon
+420 416 741 669 FAX

Emaily

cht-ltm@cht.cz

Odkazy

www.cht.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu