Ověřená firma

Miroslav Hruška – H&P podlahy Klatovy

Nabízíme prodej a montáž veškerých podlahových krytin za bezkonkurenční ceny.

0 (0 hodnocení)

+420 723 529 108

Popis činnosti

Firma H&P podlahy Klatovy byla založena počátkem roku 2011 Miroslavem Hruškou po více než 10leté praxi v oboru podlahářství.

Služby naše firma provádí především v lokalitě Plzeňského kraje. Po domluvě jsme schopni realizovat zakázky i v celé České republice.

Na základě Vaší poptávky přijedeme až k Vám, kde osobně probereme Vaši zakázku, doporučíme Vám vhodné řešení, provedeme zaměření, předložíme vzorky podlahových krytin, dveří a zárubní, provedeme kalkulaci, a to vše zdarma.

Možnost zapůjčení vzorníků je samozřejmostí. Vždy se snažíme s dodáním zboží a i montáží maximálně vyjít vstříc potřebám zákazníka.

Provádíme prodej a montáž interiérových dveří a obložkových zárubní od výrobců: Garant, Porta doors, DRE, Javab, Sapeli, Solo door, Verte, Sande, Carman doors. Dle Vašeho výběru, a to souběžně s pokládkou podlahy nebo jako samostatnou zakázku. V nabídce máme širokou škálu výběru dekorů dveří, klik, zárubní, ale i skleněných výplní.

Dále provádíme renovace podlah, prodej a montáž dveří, zárubní a dveřního kování, montáže roštů, OSB, DTD a MFP desek, přípravy podkladů nivelačními stěrkami, sešívání prasklých a hybných betonů.

Naše firma disponuje pouze vzorkovou prodejnou, přesto jsme schopni zhruba polovinu námi nabízených podlahových krytin dodat ještě v den objednání, maximálně do druhého dne.

Odborné poradenství, zaměření a kalkulaci nabízíme samozřejmě ZDARMA!

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Plovoucí podlahy Masivní podlahy PVC Koberce Korek Marmoleum Vinyl Lišty Stavební chemie Údržba podlah Dveře Zárubně Dveřní kování

Služby

Prodej Zaměření Kalkulace Montáž Vzorníky Renovace parket

Značky

EGGER PARADOR EUROCLICK Fatra clic FLOOR FOREVER VINYL TILLO WICANDERS Garant Porta doors DRE Javab Sapeli Solo door Verte Sande Carman doors Svartes domino Eurolaton Cobra

Kontakty

Telefony

+420 723 529 108 hlavní telefon
+420 602 941 783 Prodejna

Emaily

info@hp-podlahy.cz

Odkazy

www.hp-podlahy.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu