Ověřená firma

STELMA spol. s r.o. - Specialista v oblasti dotací

Nabízíme zkušenost a pomoc se zpracováním žádostí v připravovaných výzvách v roce 2019!

0 (0 hodnocení)

+420 724 652 040

Popis činnosti

Nabízíme zkušenost a pomoc se zpracováním a následnou administrací žádostí o dotace v připravovaných výzvách. Konkrétně:

Výzva 110 Vzdělávání - společná cesta k rozvoji II!
Vyhlášení výzvy 10.1.2019

Oprávněný žadatel:
Další profesní vzdělávání zaměstnanců sdružených subjektů (příp. OSVČ). Těmito institucemi mohou být např. profesní a podnikatelská sdružení, spolky apod.
Jedná se o vzdělávání členů asociací, komor apod. v oblasti cizích jazyků (včetně češtiny pro cizince), soft skill, ICT, odborného vzdělávání. Pro výběr žádosti je rozhodující termín podání.


Podnikové vzdělávání zaměstnanců II:
V březnu 2019 bude vyhlášena výzva č. 97. Projekt zaměřen na vzdělávání zaměstnanců firem, které uvažují o vzdělávacích aktivitách např. v oblasti IT, jazyků, softs skills a odborných dovedností. Datum zahájení příjmu žádostí je stanoveno na 15. 3. 2019.

Podpora dětských skupin pro podniky i veřejnost:
V březnu 2019 bude vyhlášena výzva na podporu dětských skupin. Podporována budou zařízení v hl. m. Praze i mimo hl. m. Prahu. Jedná se o výzvy č. 101 a 103, do kterých bude možné podávat projekty na kontinuální pokračování provozu zařízení dosud financovaných z OPZ. Dále v roce 2019 řídicí orgán uvažuje o vyhlášení výzvy na podporu vzniku a provozu nových dětských skupin s alokací 300 mil. Kč

Výzva pro územně samosprávné celky:
Vyhlášení Výzvy č. 97 je plánováno v březnu 2019 a je určena pro obce, kraje, sdružení, asociace a svazky za účelem pomoci připravit se na inovace ve veřejné správě spojené s realizací reforem obsažených ve Strategickém rámci rozvoje veřejné správy České republiky pro období 2014-2020.

Konkrétně se jedná o optimalizaci procesů a postupů ve veřejné správě zejména prostřednictvím posílení strategického řízení, tvorbu strategických dokumentů a profesionalizaci veřejné správy zejména prostřednictvím podpory v oblasti zvyšování znalostí a dovedností pracovníků.

Produkty

Podnikové vzdělávání zaměstnanců II Podpora dětských skupin pro podniky i veřejnost Výzva pro územně samosprávné celky Vzdělávání - společná cesta k rozvoji II!

Služby

Realizace dotací Poradenství Monitoring žádostí Zpracování žádostí Předložení žádostí Řízení projektů Administrace projektů Udržitelnost projektů

Kontakty

Telefony

+420 724 652 040 hlavní telefon

Emaily

elena.zrebena@seznam.cz

Odkazy

www.stelma.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu