Střední škola technická, Most, příspěvková organizace

Škola je významným partnerem několika vzdělávacích zařízení ze zahraničí, úřadů práce a institucí.

0 (0 hodnocení)

+420 476 137 111

Popis činnosti

Střední škola technická v Mostě je komplexním vzdělávacím zařízením v České republice. Vyučují se zde 3leté a 4leté obory zaměřené zejména na oblast strojírenství, elektrotechniky, stavebnictví, v neposlední řadě též ekonomiky, administrativy a výpočetní techniky. Od školního roku 2010-2011 byly otevřeny obory zaměřené na chov koní a jezdecký sport a obor, ve kterém se žák připravuje na povolání se znalostí právních předpisů České republiky ve věcech veřejného pořádku a vnitřní bezpečnosti.

Nedílnou součástí celého komplexu je teoretické vyučování, odborný výcvik, domov mládeže a školní jídelna. V prostorách odborného výcviku se organizuje nejen vzdělávání žáků, ale i dospělých formou rekvalifikačních a odborných kurzů, školení a seminářů.

V průběhu studia škola umožňuje svým žákům získat řidičské oprávnění, svářečský průkaz, osvědčení znalosti vyhlášky č. 50, absolvování paličského kurzu, kurzu svařování plastů apod. Škola spolupracuje s firmou Bilfinger s.r.o.

Přehled oborů: instalatér, zedník-obkladač, stavebnictví, mechanik, obráběč kovů, elektrikář, truhlář, elektrotechnika, montér suchých staveb, chovatelství, bezpečnostně právní činnost, ekonomika a podnikání, operátor skladování, zednické práce, jezdec a chovatel koní.

Škola se zúčastňuje různých soutěží. Dne 25. 3. 2014 se ve střední škole technické v Mostě konala soutěž žáků středních odborných škol ve svařování. Žák SŠT Most, jehož sponzorem byla firma Bilfinger s.r.o., se po zásluze stal vítězem této metody. Bližší informace naleznete na našich www stránkách.

Služby

Autoškola Svářečské kurzy, paličské kurzy Projektová činnost Stáže do zahraničí (Německo - Sasko, Dánsko, Holansko) Soutěže, produktivní práce žáků Mimoškolní kroužky, kurzy pro veřejnost Venkovní a sportovní areál, tenisový kurt Domov mládeže Stravování i pro veřejnost Ubytování i pro veřejnost Maturitní zkoušky Závěrečné zkoušky Nástavbové studium Dálkové studium Pořádání soutěží Zahradnické práce

Kontakty

Telefony

+420 476 137 111 hlavní telefon
+420 476 137 524 Podatelna
+420 476 137 560 Fax

Emaily

sstmost@sstmost.cz

Odkazy

www.sstmost.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu