Hrabáček - barvy, stavební materiály

Prodáváme kvalitní malířské a fasádní barvy, laky, fasádní omítky, fasádní zateplovací systémy, tepelné izolace, sádrokarton a mnoho dalšího ze sortimentu stavebnin.

0 (0 hodnocení)

+420 465 611 983

Main

Popis činnosti

Nevíte jakou barvu na Váš dům? Máte již nějaký barevný odstín vybraný a nedovedete si představit jak bude vypadat na Vašem domě? Tak Vám pomůžeme.

Prodáváme nátěrové hmoty, fasády, fasádní zateplovací systémy, tepelné izolace, polystyren, sádrokarton, rigidur, stavební chemii, obklady a dlažby, sanitární zařízení, malířské a zednické nářadí, stavební materiály.

Doporučíme Vám správný výběr materiálů na Vámi požadovanou práci, úpravu či rekonstrukci. Zajistíme zaškolení či technickou poradu i na stavbách pomocí obchodně-technických zástupců námi dodávaných materiálů.

Po vzájemném odsouhlasení technického řešení Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku námi dodávaných materiálů. Provedeme celkový rozpočet materiálu na m2. Díky počítačové vizualizaci fasádního studia, Vám navrhneme odstín na Váš dům v podobě fotografie.

Mícháme barvy, omítky a lazury. Výběr z více jak 15000 barevných odstínů. Vlastníme dva plně automatizované míchací stroje. Mícháme na počkání malířské a fasádní barvy, syntetické a vodou ředitelné emaily, barevné lazury, fasádní omítky a penetrace, mozaikové omítky (marmolit).

Personál naší prodejny je proškolen od daných výrobců na prodávané materiály. Dále pořádáme každý rok školení pro naše věrné zákazníky a firmy na prodávané materiály.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Barvy Laky Lazury Fasády Izolace Malty, omítky, betony Chemie Lepidla Sádrokarton Hrubá stavba Obklady, dlažby, lišty Mřížky a dvířka Ochranné přípravky Autotmely, autokosmetika Nářadí

Služby

Míchání barev Prodej stavebního materiálu Poradenství Cenové nabídky Barevné tónování Fasádní studio Doprava

Značky

AKZO NOBEL PRIMALEX CAPAROL HET DULUX PPG KITTFORT STACHEMA DÜFA XYLADECOR BALAKRYL LUXOL WEBER RIGIPS KNAUF NORGIPS ISOVER DEN BRAVEN JUTA SPOKAR YTONG RAKO

Kontakty

Telefony

+420 465 611 983 Main
+420 603 894 263 Mobile

Emaily

barvy-stavebniny@hrabacek.com

Odkazy

http://www.hrabacek.com website

Facebook

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu