Ověřená firma

Tažná zařízení - PEM Plus - Milan Jeřábek

0 (0 hodnocení)

+420 257 921 189

Akční nabídka

Popis činnosti

Potřebujete tažné zařízení pro Váš přívěs nebo nosič jízdních kol? Firma PEM Plus nabízí prodej a montáž tažných zařízení v Praze 5-Zbraslavi.

Od roku 1990 provádíme certifikované montáže tažných zařízení značek BRINK, WESTFALIA, BOSAL, HOOK, VAPOL a další na osobní automobily, dodávky, obytná auta, karavany, univerzální závěsy pro nákladní vozy a autobusy.

Provádíme certifikované montáže na počkání, doba montáže jsou většinou 2 hodiny.

Pro přívěsy dodáváme náhradní díly značek KNOTT, ALKO - KOBER.

Společnost PEM Plus se zabývá maloobchodem tažných zařízení třídy A50-X a doplňků, montážemi TZ, přívěsovou technikou, výfukovými systémy a svařováním ocelových konstrukcí již od roku 1989.

Za dobu naší činnosti jsme získali mnoho spokojených klientů, kteří se rádi vracejí a doporučují nás svým známým. Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat nebo využijte přiloženého formuláře.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Služby

lepení výměna pneu včetně vyvážení možnost uskladnění pneumatik při nákupu 4 ks pneumatik - ekologická likvidace starých pneu zdarma prodej a montáž tažných zařízení pneuservis prodej nákladních přívěsů opravy a výměny výfukových systémů pro osobní a dodávkové vozy prodej nosičů jízdních kol na tažné zařízení

Značky

KNOTT ALKO - KOBER

Kontakty

Telefony

+420 257 921 189 hlavní telefon
+420 777 338 992 Mobile

Emaily

info@tazna-zarizeni.eu
jerab.milan@seznam.cz

Odkazy

www.taznazarizeni-praha.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu