STAFF-KOMÍNY s.r.o.

Jsme ochotni řešit veškeré Vaše požadavky a vyhovět Vašim představám. Nebudeme Vám slibovat nic, co bychom nemohli splnit.

0 (0 hodnocení)

+420 602 385 620

Popis činnosti

Potřebuje Váš komín opravu nebo jen revizi? Obraťte se na odborníky.

Nabízíme Vám profesionálně provedené vložkování, kontroly a revize komínů. Pečlivě sledujeme vývoj tepelné techniky a nových technologií. Jako odborná firma jsme schopni Vám instalovat nejnovější materiály používané v komínových systémech.

Bezpečnost a zdraví Vás i Vašich nejbližších je nejen Vaším, ale i naším cílem. Díky úzké specializaci naší firmy Vám můžeme nabídnout komplexní služby, což v praxi znamená, že pro Vás a Váš dům nabízíme návrh a provedení rekonstrukce komínů, připojení spotřebiče ke komínovému průduchu (provedení kouřovodu) a konečnou revizi.

Kvalitu a preciznost provedených prací zajišťují i naši kvalifikovaní pracovníci s mnohaletými zkušenostmi a praxí. Práce provádíme vlastními prostředky a profesionálním technickým vybavením.

Naše instalace provádíme z certifikovaných systémů předních českých a evropských výrobců komínové techniky! Jsme ochotni řešit veškeré Vaše požadavky a vyhovět Vašim představám. Nebudeme Vám slibovat nic, co bychom nemohli splnit. Naopak, snažíme se splnit víc, než jsme slíbili.

Na spolupráci s Vámi se těší celý kolektiv firmy STAFF-Komíny s.r.o.

Produkty

Komíny Komínové systémy Spalinové cesty Nerezové fasádní komíny Speciální komínové systémy

Služby

Stavba komínů Vložkování komínů Revize komínů Výstavba spalinových cest Opravy a úpravy spalinových cest Údržba komínů Drobné stavební práce Poradenská činnost

Kontakty

Telefony

+420 602 385 620 hlavní telefon
+420 377 325 340 Tel.
+420 734 858 881 Mobile

Emaily

staff.kominy@seznam.cz

Odkazy

www.staffkominy.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu