Ristorante a pizza Pollo

V příjemném prostředí restaurace, ve které naleznete klid a soukromí, zaženete svůj hlad a ještě můžete okusit něco nového.

0 (0 hodnocení)

+420 608 684 131

Main

Popis činnosti

Hledáte skvělou italskou restauraci a pizzerii v okolí Olomouce? Pak jsme tady právě pro Vás! Nabízíme kvalitní italskou kuchyni.

Vyzkoušejte osvědčené recepty, oblíbené pizzy a naše nové speciality podniku. Těsto na pizzu je připravováno tradičním způsobem přímo u nás v pizzerii dle italského receptu z italské pizza mouky nejvyšší kvality bez chemických přídavků a barviv. Používáme rajčatovou omáčku z odrůdy rajčat San Marzano. Pizzu pečeme v italských pecích firmy ANGELO PO s tradicí od roku 1922.

Určitou jednoduchost a rafinovanost úpravy pokrmů, která vyzdvihuje a zároveň také podtrhuje jejich vynikající chuť, již v naší restauraci mělo možnost ochutnat nespočet hostů. Každého z nich si výjimečně vážíme a doufáme, že i z Vás se stanou naši spokojení a možná i stálí zákazníci.

Jestliže si chcete naši pizzu vychutnat z pohodlí domova, stačí nám zavolat a my ji dovezeme. Rozvoz je zdarma po celé Olomouci. Navštivte nás a ochutnejte novinky na našem jídelním lístku.

Těšíme se na Vaši návštěvu! _

Produkty

Pizza Sladká pizza Pizza chléb Pizza kapsy Předkrmy Polévky Domácí pečivo Těstoviny a noky Saláty Rizota Hovězí tatarák Dezerty

Služby

Restaurace Denní menu Víkendová nabídka Rozvoz pizzy Jídlo Vám zabalíme i s polévkou

Kontakty

Telefony

+420 608 684 131 Main
+420 608 404 608 Alt

Emaily

info@ristorantepollo.cz
info@pizzapollo.cz

Odkazy

https://ristorantepollo.cz/ website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 11 - 22
Út 11 - 23
St 11 - 23
Čt 11 - 23
11 - 23:59 Dnes
So 11 - 23:59
Ne 11 - 22

Rozvoz pizzy - po-ne od 11:00 do 23:00 hod.

Klíčová slova

restaurace Olomouc italská restaurace pizzerie Olomouc rozvoz pizzy denní menu Olomuc jídelní lístek Olomouc pizza Olomouc hlavní jídla Olomouc pizzerie Olomuc rozvoz jídel Olomouc zážitková restaurace domácí pečivo Olomouc dezerty Olomouc šunková pizza pizza chléb plněná pizza kapsy vegetariánská pizza sýrová pizza čepované pivo likéry Olomouc ovocné destiláty

Kategorie

Restaurace Pizzerie Potraviny - výroba Nápoje Pivo a nápoje na sladové bázi

Platební metody

  • hotově
  • MASTERCARD
  • VISA

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu