Kalous - krby a kamna Hradec Králové

Splňujeme všechna kritéria pro získání kotlíkové dotace. Máme vyškolený personál pro montáž kotlů a krbových vložek s teplovodním výměníkem.

0 (0 hodnocení)

+420 777 235 662

Main

Popis činnosti

Chcete postavit krb? Poradíme s výběrem, navrhneme vzhled, zaměříme místo a postavíme Váš krb! Již od roku 1994 projektujeme, stavíme a prodáváme Vaše krby. V současnosti máme tři kamenné pobočky v Chrudimi, Havlíčkově Brodě a nově v Hradci Králové.

Vyrábíme vlastní Liaporové krbové tvarovky pro stavbu krbů. Pro obklady kachlových kamen či sporáků, ale i krbů používáme kachle prvotřídní kvality firmy Hein.

Na našich prodejnách a v našem e-shopu nabízíme k prodeji široký sortiment teplovodních i teplovzdušných krbových vložek od předních českých i zahraničních výrobců BeF Home, Hoxter, Romotop, Chopok, Jotul, Nordica, Schmid, Dovre, Spartherm.

Produkty

krbové vložky krbová kamna sporáky na tuhá paliva zahradní krby kouřovody komínové systémy akumulační nádrže, ohřívače vody regulační jednotky hoření teplovzdušné rozvody krbové příslušenství materiál na stavbu krbu

Služby

prodej krbů a příslušenství stavba krbů poradenství s výběrem návrh vzhledu zaměření místa pro krb E-shop kotlíková dotace zelená úsporám

Značky

Aquador Banador BeF Home Brunner Chopok Ferlux Fireplace Flamen Hein Heluz Hoxter Jeremias Jotul Komín-stav Kovo Kraus

Certifikáty

Topenář montér kamen na biomasu s teplovodním výměníkem (36-148-H) Topenář - montér kotlů na biomasu (36-149-H)

Kontakty

Telefony

+420 777 235 662 Main
+420 739 203 151 Mobile

Emaily

krbykamnakalous@seznam.cz

Odkazy

http://www.krby-info.cz website

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu