Ověřená firma

ERPET Group a.s.

• Golf Centrum • Golf Club • Bohemia Crystal • Medical Centrum •

0 (0 hodnocení)

+420 224 229 755

Popis činnosti

ERPET Group a.s. je synonymum kvality podpořené více než dvacetiletou tradicí.

Společnost je špičkou na trhu prodeje výrobků z křišťálového skla, provozovatel privátního stomatologického centra ERPET Medical Centrum, provozovatel sportovně-společenského areálu ERPET Golf Centrum včetně přidruženého golfového klubu s nejširší mládežnickou základnou v České republice.

Specializovaná prodejna skla ERPET Crystal se nachází v srdci Evropy, uprostřed Prahy přímo naproti slavnému Staroměstskému orloji a druhá je na Letišti Václava Havla. Sortiment prodejen zahrnuje nejkvalitnější český ručně broušený olovnatý křišťál, barevný broušený křišťál, křišťálové lustry a svítidla, dekorativní smaltované sklo, české granátové šperky, jantarové šperky a jabloneckou skleněnou módní bižuterii.

ERPET Golf Centrum je společensko-sportovní areál a již více než dvacet let je přístavem nejen milovníků golfu, ale i dobrého jídla, relaxace a zdravého pohybu. Golfové zázemí s driving range, golfovými simulátory, puttingem a pitchingem nemá u nás konkurenci.

ERPET Medical Centrum je specializovaná komplexní soukromá zubní klinika přímo v centru Prahy. V našich zubních ordinacích poskytujeme komplexní odbornou péči o Váš chrup a samozřejmostí je profesionální a vstřícný přístup našeho personálu.

Náš kvalifikovaný personál se Vám bude s potěšením věnovat.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Broušený křišťál Smaltované sklo Granátové šperky Porcelánové výrobky Golf Tenis a squash Protetika Laserová terapie Bělení zubů

Služby

Prodej výrobků z křišťálového skla Provoz privátního stomatologického centra Provoz sportovně-společenského areálu Golfová akademie Konferenční centrum Restaurace

Kontakty

Telefony

+420 224 229 755 hlavní telefon

Emaily

info@erpetcrystal.cz

Odkazy

www.erpet.cz
www.erpetcrystal.cz
www.erpetgolfcentrum.cz
www.erpetmedical.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu