Pokrývačství a klempířství Stuchlík & spol.

Naše firma působící převážně v okolí Vsetína, Valašského Meziříčí, Rožnova pod Radhoštěm, Hranic na Moravě, Nového Jičína a Frýdku-Místku.

0 (0 hodnocení)

+420 737 640 937

Popis činnosti

Chystáte opravu, rekonstrukci či realizaci nové střechy? Chcete změnit stávající půdu v podkrovní byt? Pak kontaktujte firmu Martina Stuchlíka z Bystřičky u Vsetína.

Nabízíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Provádíme komplexní dodávky střech, montáž střešních oken a hromosvodů.

Dle přání zákazníka používáme různý materiál. Nabízíme realizaci obytných prostorů ze sádrokartonů, oplechování parapetů, montáže střešních oken, oprav komínů, montáže hromosvodu a další.

Nabízíme kompletní služby spojené s realizací oprav a staveb střech od zaměření, návrhu, cenového rozpočtu, kalkulace až po samotnou realizaci.

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat!

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Služby

kompletní realizace plochých i šikmých střech klempířské a pokrývačské práce střechy na klíč rekonstrukce střech klempířské práce pokrývačské práce tesařské práce úklid po stavbě návrh a realizace montáž a demontáž prodej střešních krytin všech druhů montáž sádrokartónů montáže střešních oken oplechování parapetů montáže hromosvodu, montáž tepelné izolace

Kontakty

Telefony

+420 737 640 937 hlavní telefon

Emaily

stuchlik.aspol@seznam.cz

Odkazy

http://www.strechy-stuchlik.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu