Ověřená firma

Healthcare Assistance and Social Services s.r.o.

Naše priority jsou: Poskytovat služby kvalitně, odborně a efektivně. Dbát na bezpečí pacientů a klientů. Vyhovět Vašim požadavkům.

0 (0 hodnocení)

+420 702 155 093

Popis činnosti

Nabízíme Vám odbornou zdravotní péči v domácím prostředí pacienta. Naší prioritou je nejen vysoká odbornost a kvalitně poskytovaná péče, která vede k zotavení nemocného nebo alespoň k možnosti jeho setrvání ve vlastním domově, ale také spokojenost nemocného.

Odbornou péči vykonávají kvalifikované zdravotní sestry způsobilé k samostatnému provádění zdravotních výkonů. Veškerá zdravotní péče je hrazená ze zdravotního pojištění nemocného. Spolupracujeme s praktickými a ošetřujícími lékaři, sociálními pracovníky a samozřejmě s rodinou nemocného.

Dále poskytujeme pomoc (nejen) seniorům, která je zaměřená na sociální potřeby člověka, jako je pomoc s hygienou, úklid domácnosti, nákupy, pochůzka k lékaři či na úřad, "hlídání" zejména v době nepřítomnosti rodiny apod.

Zapůjčujeme také pomůcky, které pomůžou lidem překlenout období zhoršeného zdravotního stavu či než si budou moci opatřit pomůcku z vlastních prostředků. Při zapůjčení některých pomůcek zaplatíte vratnou kauci. Při zapůjčení není účtován den zapůjčení a vrácení.

Je možné se na nás obrátit kdykoli, rádi Vám poskytneme podrobné informace.

Služby

Pomoc seniorům: komplexní hygiena příprava a podání stravy úklid domácnosti nákupy pochůzky k lékaři, na úřad procházky s klientem, doprovod hlídání, společnost donáška léků na recept, pomůcek manikúra, pedikúra, kadeřnické služby zapůjčení pomůcek Zdravotní úkony: ošetřovatelská rehabilitace aplikace léčiv - injekcí, inzulínu, ústy inhalační terapie, terapie biolampou péče o stomie převazy defektů (dekubity, bércové vředy apod.) léčba a tišení bolestí klyzma, cévkování (u žen) odběry krve podání nutriční stravy PEG

Kontakty

Telefony

+420 702 155 093 hlavní telefon
+420 601 592 141 Mobil

Emaily

info@healthcare-agentura.cz

Odkazy

www.healthcare-agentura.cz

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu