Liberecké strojírny s.r.o.

Jsme jedním z největších výrobců moderního pekařského zařízení v ČR.

0 (0 hodnocení)

+420 485 151 260

Popis činnosti

Od svého založení v roce 1993 dosáhla společnost Liberecké strojírny s.r.o. úspěšného spojení pokrokových technologických postupů a praktických konstrukčních řešení v oblasti výroby pekařských zařízení.

Získané zkušenosti spolu s dlouholetou výrobní tradicí významně rozšířily možnosti v oblasti výroby a projektových návrhů pekařského zařízení. Za dobu své existence získala společnost pevnou pozici nejen na českém trhu, ale v současné době patří také k předním dodavatelům pekařského zařízení v evropských i mimoevropských zemích.

Cit pro detail a důraz kladený na kvalitu práce spolu s dlouholetými zkušenostmi a tradicí výroby pekařských zařízení z naší společnosti dělá ideálního partnera pro zákazníka vyžadujícího moderní a technologicky propracované řešení pekařského zařízení. Výroba a konstrukce potravinářských strojů.

Nabízíme realizaci individuálních projekčních řešení, které splňují požadavky menších pekáren stejně jako řešení vhodné pro průmyslové pekárny požadující polo/plně automatizované pekařské zařízení pro vysokokapacitní produkci.

Naše servisní zákaznické oddělení zajišťuje technickou podporu a asistenci pro všechny naše současné zákazníky.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Průmyslové linky: kynárny chladírny linky na výrobu chleba linky na plechy linky na výrobu formových / toustových chlebů linky na výrobu běžného pečiva Řemeslné linky: dělení těstových klonků předrozvalování předkynutí těsta formování / tvarování rohlíků vyklápěcí pásový dopravník formování / tvarování těstových klonků podélné a šikmé nařezávání tvarování těstových klonků typu hot dog a hamburger vlažení a sypání osazování

Služby

Výroba moderního pekařského zařízení Opravy a servis

Kontakty

Telefony

+420 485 151 260 hlavní telefon
+420 485 150 418 Tel.
+420 486 141 478 Fax

Emaily

info@lscr.cz

Odkazy

www.lscr.cz
instagram/ls_bakery_technology

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 6 - 14:30
Út 6 - 14:30
St 6 - 14:30
Čt 6 - 14:30
6 - 14:30 Dnes

Klíčová slova

zařízení pro pekárny linky na pečivo strojní výroba pekařský průmysl průmyslové pekárny pekařské zařízení kynárny chladírny linky na výrobu chleba linky na plechy tvarování rohlíků dělení těstových klonků výroba běžného pečiva pekařské stroje řemeslné linky

Kategorie

Strojírenství Automatizační technika

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu