Ověřená firma

ANESO s.r.o.

Chcete-li jako společenství vlastníků, bytové družstvo nebo majitel objektu nejen v lokalitě Praha 6 změnit správce nemovitosti, rádi pro Vás připravíme nabídku!

0 (0 hodnocení)

+420 233 312 017

Popis činnosti

Myslíte si, že správa nemovitostí je obor, na který stačíte sami? Spoléhat na vlastní úsudek a síly se nemusí vždy vyplatit, a to časově ani finančně. A u správy majetku to platí dvojnásob.

Jsme firma zabývající se správou nemovitostí, naše sídlo naleznete v Praze 6. Provádíme komplexní správu nemovitostí dle požadavků majitele, a to v plném rozsahu od uzavírání smluv, přes jejich sledování, smluvní zajišťování dodávky médií a servisní činnosti, až po provádění vyúčtování služeb na jednotlivé nájemce, předepisování a vybírání nájemného a jeho vymáhání.

Mimo jiné se můžeme postarat o pojištění Vaší nemovitosti, pravidelné placení za pronájem pozemku, kontrolu platnosti předepsaných revizí a prověření odstranění stanovených závad, vedení účetnictví vlastníka či společenství vlastníků atd.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Služby

Komplexní správa nemovitostí Uzavírání nájemních smluv Evidence nájemních smluv Zajišťování dodávky médií Servisní činnosti Vyúčtování služeb Předepisování a vybírání nájemného Vymáhání nájemného Vedení účetnictví vlastníka

Kontakty

Telefony

+420 233 312 017 hlavní telefon

Emaily

jjablonsky@aneso.cz
kkucharova@aneso.cz
aneso@aneso.cz

Odkazy

www.spravanemovitosti-aneso.cz
www.aneso.cz

Facebook

Kontakty

Pracovní doba:

Po 8 - 16 Dnes
Út 8 - 16
St 8 - 17:30
Čt 8 - 16
8 - 14
So zavřeno
Ne zavřeno

Úřední hodiny: Po 8.00-12.00, St 8.00-12.00 a 13.00-17.00 hod.

Klíčová slova

komplexní správa nemovitostí provoz kotelen ekonomická správa budov technická správa budov evidence nájmů nemovitosti předepisování nájemného vymáhání nájemného pojištění nemovitostí vedení účetnictví vlastníka smluvní zajišťování dodávky médií pravidelné placení za pronájem pozemku správa nemovitostí Praha evidence nájmů Praha technická správa budov Praha vyúčtování služeb Praha nájemné Praha

Kategorie

Nemovitosti Byty, domy - správa a údržba

Platební metody

  • VISA
  • faktura
  • MASTERCARD

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu