Firma Jaroslav Hamerník

Servis chlazení, opravy chladniček, mrazniček a servis klimatizací.

0 (0 hodnocení)

+420 606 605 800

Main

Popis činnosti

Nefunguje Vaše chladicí zařízení? Potřebujete odstranit závadu na Vašem mrazáku nebo chladicím boxu? Hledáte profesionálního opraváře chladniček a mrazniček? Specialista na chladicí zařízení – firma Jaroslava Hamerníka, je pro Vás to pravé!

Nabízíme kompletní služby v oblasti oprav různých chladicích zařízení a servis klimatizačních zařízení. Provádíme opravy, montáže a prodej průmyslového chlazení, pozáruční opravy a také rychloopravy a opravy do 24 hodin. Opravujeme spotřebiče všech značek.

Naše provozní doba není pevně daná. Vždy záleží na tom, jak se dohodneme se zákazníkem. Opravy provádíme v místě bydliště zákazníka. Naše firma sídlí v Praze, městské části Praha 6-Břevnov, ale působí také po celé Praze a okolí.

Produkty

Ledničky Mrazničky Chladicí boxy Klimatizace Chladicí zařízení pro gastronomii Chladicí a mrazicí boxy Chladicí přístěnné vitríny Chladicí pulty Výrobníky ledu Nápojové zařízení Chladicí skříně

Služby

Opravy průmyslového chlazení Montáže průmyslového chlazení Prodej průmyslového chlazení Pozáruční opravy Rychloopravy Opravy do 24 hodin Záruční a pozáruční servis klimatizací Dodávky klimatizačních jednotek Montáže klimatizací

Značky

AEG Ardo Ariston Amica Bosch Candy Calex Derby Electrolux Fagor Gorenje Helkama Indesit Philco Samsung

Kontakty

Telefony

+420 606 605 800 Main

Emaily

info@chlazeni-servis.cz

Odkazy

http://www.servischlazeni-hamernik.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu