ARMATPRAHA s.r.o. – maloobchod instalatérských potřeb

Kompletní sortiment instalatérských potřeb a vybavení nejen pro instalatéry.

95 (2 hodnocení)

+420 731 585 099

Main

Popis činnosti

Stavíte či rekonstruujete a sháníte firmu nabízející širokou škálu odborných služeb? Jste z Prahy či okolí a řešíte přestavbu koupelny a sháníte instalatérství, které provádí drobné opravy i rekonstrukce rozvodů instalace vody? Ať už řešíte opravu stávajících rozvodů vody, plynu či realizaci nových rozvodů vody, kanalizace či ústředního vytápění, neváhejte se na nás obrátit.

Jsme firma, která zajišťuje instalatérské, topenářské a plynařské práce širokého rozsahu. V naší prodejně naleznete kompletní sortiment instalatérských potřeb a vybavení nejen pro instalatéry, ale také řadové koncové zákazníky.

Provádíme nepřetržitou NONSTOP službu v oborech voda, topení, plyn a kanalizace, a to v expresně krátké době. Provozujeme havarijní služby pro podniky, bytová družstva i soukromé osoby. Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme v případě poruchy schopni rychlé reakce.

Poskytujeme drobné opravy kanalizace, čištění kanalizace i malých odpadů, čištění WC, opravy odpadů, rozvody vody, opravy plynu, připojení kotle, výměny plynovodu, výměny sporáku, výměny kotlů a mnohé další práce.

Jsme oprávněni k montáži a servisu výrobků Sanela, Armagas a oprávěni k montáži vodoměrů Enbra. Oprávnění naleznete v záložce certifikáty.

Přijďte se k nám osobně přesvědčit o široké nabídce potřeb. Naše prodejna se nachází v ulici Vrchlického 16 v Praze 5, u stanice tramvaje U Zvonu. Naše služby můžete využít i vy, jenž nejste z Prahy, v závislosti na typu zakázky působíme v rámci celé ČR.

Těšíme se na Vás! _

Produkty

Vybavení koupelen Sprchové kouty Pákové a termostatické baterie Kuchyňské dřezy Sanitární keramika Průtokové ohřívače Bojlery Plastové a měděné rozvody vody Armatury Čerpadla Redukční ventily Teploměry Tlakoměry Potrubí a tvarovky

Služby

Maloobchod Instalatérské práce Plynařské práce Topenářské práce Čištění kanalizací

Kontakty

Telefony

+420 731 585 099 Main
+420 739 953 444 Alt

Emaily

miroslavpoustecky@armatpraha.cz
dispecink@armatpraha.cz

Odkazy

www.armatpraha.eu website

Facebook

Hodnocení

  • 100 od , 30.10.2018 17:04
    Jsem spokojený s výběrem materiálu i ochotou personálu mi pomoct.
  • 90 od , 11.07.2014 13:45
    Spokojen, rychlá služba za dobré peníze.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu