Popis činnosti

I.B.Z. velkoobchod pneu s.r.o. je společnost zabývající se obchodem a službou v oblasti pneu hospodářství, která si své postavení na trhu vydobyla pružnou a vstřícnou obchodní politikou, profesionálním přístupem svých pracovníků ke každému zákazníkovi a dynamickým rozvojem sortimentní nabídky dle potřeb trhu.

Od svého vzniku v roce 2001 jsme stabilní a přitom progresivní firmou, která nabízí širokou škálu produktů a kompletní pneuservisní služby v sedmi pneuservisech.

Jako specialisté na nákladní pneumatiky jsme zapojeni do celoevropského asistenčního systému (kdy kompletně zajišťujeme NON-STOP servis dopravcům pomocí tří mobilních servisů): Bridgestone-Europe service, Continental, Barum-Conti360, Michelin-MEA, EBTS.

Standardem je kvalita služeb i nabízených značek pneumatik, samozřejmostí je záruka. Stále preferujeme individuální přístup, který je zárukou spokojenosti a dobrého pocitu našich zákazníků.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Pneumatiky a kola Doplňkový sortiment

Služby

Prodej pneumatik, kol a doplňků Pneuservis Sezónní uskladnění pneumatik Huštění inertním plynem Prořezávání nákladních pneumatik Monitoring stavu pneumatik na vozidle TPMS – kontrola tlaku v pneumatikách Servis klimatizací Zpětný odběr pneumatik Mobilní servis – NONSTOP nákladní servis

Kontakty

Telefony

+420 602 196 630 Obchod
+420 373 700 827 Servis

Emaily

infot@ibz.cz

Odkazy

www.ibz.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu