Popis činnosti

Vnitrostátní doprava tvoří 70 % naší činnosti. Jedná se o celovozové náklady různého typu - stavební materiály, nábytek, stroje a zařízení, cateringové zařízení, umělecké předměty, potraviny a nápoje, náhradní díly a komponenty pro automobilový průmysl.

Mezinárodní dopravu realizujeme zejména s tahači s návěsem na přepravu kontejnerů ISO 40' a 20' do hmotnosti 35 tun a také vozidly s celkovou nosností 7 500 kg, čímž realizujeme dopravu expresně do 24 hodin, bez ohledu na zákaz jízdy o svátcích a dnech pracovního klidu v jednotlivých zemích Evropské unie.

V oblasti dopravy kontejnerů ISO 40' a 20' realizujeme vnitrostátní a mezinárodní dopravu v členských státech Evropské unie. Disponujeme vlastními kontejnery 40' pro zapůjčení nebo výměnu kontejnerů v rámci České republiky.

V rámci spedice naše firma nabízí zajištění dopravy v oblasti zásilek od 0,5 tuny do 24 tun v tuzemsku i zahraničí. Zajišťujeme i speciální přepravu otevřenými návěsy v součinnosti s nakládkou a vykládkou autojeřáby do 28 tun, vozidly s hydraulickou rukou o nosnosti 2 000 kg.

Služby

Vnitrostátní doprava Mezinárodní doprava Kontejnerová doprava Spedice Přeprava - spedice Prodej a doprava sypkých materiálů Servis motorových vozidel Odvoz a likvidace odpadu Skladování Doprava vozidly s hydraulickým čelem

Značky

AVIA MAN

Kontakty

Telefony

+420 603 211 322 hlavní telefon

Emaily

firma@kubat-autodoprava.cz

Odkazy

www.kubat-autodoprava.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu