Město Hlučín - městský úřad Hlučín

Město Hlučín leží na úpatí Hlučínské pahorkatiny nad širokou nivou řeky Opavy. Malebná scenérie okolní přírody spolu s kulturními památkami a nabídkou rekreačních možností podtrhuje jeho turistický význam v regionu.

0 (0 hodnocení)

+420 595 020 211

Spojovatelka

Popis činnosti

Městský úřad poskytuje občanům všechny služby, jež jsou v jeho kompetenci. Provozujeme elektronickou úřední desku a e-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

Město Hlučín leží na úpatí Hlučínské pahorkatiny nad širokou nivou řeky Opavy. Malebná scenérie okolní přírody spolu s kulturními památkami a nabídkou rekreačních možností podtrhuje jeho turistický význam v regionu. Město patří k přirozeným centrům bývalého opavského okresu.
Svými téměř 15 000 obyvateli se řadí do kategorie středně velkých měst. Katastrální výměra je 2 113 ha.

Turistickým zážitkem, který může místo nabídnout je zhlédnutí Areálu vojenského opevnění v městské části Darkovičky. Toto svědectví 2. světové války může hrdě nést označení „evropské jedničky“ mezi stálými fortifikačními systémy, a to především pro své jedinečné a neobvyklé a přitom přitažlivé a moderně pojaté dílo v oblasti muzejnictví České republiky. Vlastní Areál slouží nejen jako vojensko-technické muzeum, ale i jako místo, prezentující demokratické tradice naší armády.

Produkty

Hlučínské noviny

Služby

Služby městského úřadu Czech POINT Matrika Evidence obyvatel Školství Památková péče Územní plánování Životní prostředí Sociální věci Akce v Hlučíně Psí útulek Městská policie

Kontakty

Telefony

+420 595 020 211 Spojovatelka
+420 595 020 221 Spojovatelka

Emaily

podatelna@hlucin.cz

Odkazy

http://www.hlucin.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 17
Út 8 - 14
St 8 - 17
Čt 8 - 14
8 - 13

ÚT občanské průkazy, ces. doklady, evidence obyvatel, matrika 8:00–11:00 hod. PÁ - po předchozí domluvě (registr řidičů, evidence vozidel, občanské průkazy, cestovní doklady, evidence obyvatel – klienti objednaní přes internetový rezervační systém)

Klíčová slova

úřad města Hlučín městská policie Hlučín Hlučín Czech POINT matrika město Hlučín úřad Hlučín škola Hlučín akce Hlučín správa města Hlučín starosta Hlučín zastupitelstvo Hlučín poplatky Hlučín infocentrum Hlučín televize Hlučínsko podatelna Hlučín czech point Hlučín dům dětí a mládeže Hlučín rada města Hlučín e-podatelna Hlučín samospráva Hlučín Štěrkovna Hlučín muzeum Hlučínska jezero Hlučín koupání Hlučín

Kategorie

Úřady krajské, městské a obecní, magistráty Ostatní úřady a instituce Sociální služby

Platební metody

  • hotově
  • faktura
  • MASTERCARD
  • VISA
  • DISCOVER
  • DINERSCLUB

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu