Ověřená firma

Fragnerova lékárna U Černého orla

Lékárna na Praze 1 se specializací na přípravu léčiv a konzultační činnost.

0 (0 hodnocení)

+420 257 219 744

Popis činnosti

Lékárna specializovaná na magistraliter přípravu (přípravu léčivých přípravků - na recept i bez receptu). Disponuje širokým sortimentem surovin. Zabývá se vývojem nových receptur a jejich použitím v klinické praxi. Spolupracuje s řadou lékařů různých odborností.

Provozovatelé lékárníci jsou farmaceutičtí technologové, specialisté v oboru farmaceutická technologie, kteří mají dlouholeté zkušenosti s přípravou léčiv a bohatou publikační a přednáškovou aktivitu.

Lékařům pomáháme při vytvoření vhodné receptury pro konkrétního pacienta. V případě nedostupnosti nebo výpadku určitého vyráběného léčivého přípravku poradíme ohledně možné alternativy v podobě připravovaného přípravku.

Fragnerova lékárna rovněž nabízí přípravky podle vlastních receptur (např. Panthesil, Panthemag, Konopan, Konovitan, Nasopanthil, Lipopanthen, Septonex zásyp), které se v praxi osvědčily a některé již byly publikovány v odborné literatuře.

Vlastní připravované léčivé přípravky, alternativy již nedostupných přípravků, Ceralbol PE - balzám na rty s vitamínem E a panthenolem, Nová pražská mast z Fragnerovy lékárny, služby veterinárního lékaře a veterinární konzultace jen na objednávku.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Vlastní léčivé přípravky: Panthesil Panthemag Nasopanthil Konopan Konovitan Nová pražská mast CERALBOL PE Alternativy nedostupných léčiv např. Eryfluid, Dexaltin Septo-zásyp Ortopedické vložky do obuvi

Služby

Poskytování lékárenské péče Výdej léčiv Příprava léčiv na recept i bez Konzultační činnost Po objednání: služby veterinárního lékaře veterinární konzultace prodej doplňkového sortimentu Poradenské centrum pro: odvykání kouření snižování hmotnosti

Značky

Zdravotní obuv Birkenstock Kosmetika Bioderma

Kontakty

Telefony

+420 257 219 744 hlavní telefon
+420 736 775 141 Mobil

Emaily

lekarna.orel@seznam.cz

Odkazy

www.lekarna-orel.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 09 - 18
Út 09 - 18
St 09 - 18
Čt 09 - 18
09 - 18
So 10 - 18 Dnes
Ne zavřeno

Klíčová slova

Magistraliter lékárna Praha alternativy nedostupných léčiv příprava léčiv odvykání kouření zdravotnická obuv veterinární lékař kontrola medikace receptury magistraliter Magistraliter Praha příprava léčiv Praha odvykání kouření Praha zdravotnická obuv Praha kontrola medikace Praha kosmetika Bioderma kosmetika Bioderma Praha snižování hmotnosti poradenské centrum Praha

Kategorie

Lékárny Léčiva, léky Zdravotnické potřeby, pomůcky a nábytek

Platební metody

  • VISA
  • faktura
  • MASTERCARD
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu