TEMPO - středisko volného času Polná

Otevíráme cestu pro vzdělávání, sebepoznání, fantazii, tvořivost a pohyb. Společným prožitkem umožňujeme růst každého z Vás.

0 (0 hodnocení)

+420 567 225 765

Recepce

Akční nabídka

Popis činnosti

Nabízíme programy pro aktivní využití volného času dětí, mládeže i dospělých. Vytváříme bezpečný prostor s přátelským prostředím.

Jsme přístupní každému, kdo hledá tvořivou zábavu, aktivitu, zajímavé kontakty, inspirující programy a lidi. Nabízíme prostor k vašim vlastním aktivitám, chcete-li ho využít.

Jste na mateřské, či rodičovské dovolené se svým děťátkem a začínáte se cítit izolovaně a vyčerpaně? Docházejí Vám nápady na hry s dítětem a nemáte čas ani sami na sebe? Navštivte naše mateřské centrum Stonožka. Čekají na Vás jak aktivity určené dětem, tak program jen pro Vás, ale i činnosti pro malé a velké dohromady. Je pro Vás připraveno nejen cvičení rodičů s dětmi a výtvarné aktivity pro děti i dospělé. Nabízíme i pravidelné přednášky, kurzy a cvičení pro ženy.

Hledáte vhodné prostory pro uspořádání vaší akce, tréninku, schůzky či prezentace? Toto vše jste u nás právě našli! Nabízíme k pronájmu tělocvičnu, hernu stolního tenisu, klubovny, PC pracovnu.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Služby

Zájmové kroužky a kurzy Pravidelné i příležitostné akce Otevřené kluby a dílny Prázdninové a pobytové akce Mateřské centrum Stonožka Ubytování

Kontakty

Telefony

+420 567 225 765 Recepce
+420 567 225 751 Ředitel

Emaily

info@svctempo.cz

Odkazy

www.svctempo.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu